Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Default mozilla-gra na wielu kontach

    mam problem z mozilla , mój komp był w naprawie i mam inna mozille 4.0 i nie mam wielu profili żeby grac na wielu kontach a jak wpisuje komendę firefox.exe -p to mi zamiast lista profili się wyświetlać to włącza się mozilla a tak nie mogę grać na wielu kontach , pamiętam , że wcześniej jeszcze coś się konfigurowało może ktoś opisać mi co mam zrobić ?;p

  2. #2
    Guest

    Default

    Można więc zmienić wersje mozilli. Taka jest moja koncepcja.

  3. #3
    Guest

    Default

    Nie wiem ale może to ci pomoże
    Profile – MozillaPL.org

  4. #4
    Guest

    Default

    W 4 wersji Firefoksa usunęli managera profilów (dziwny pomysł). Zakładać profilów sposobem z 3.x nie można. No ale bardziej błyskotliwi z ekipy Mozilli dostrzegli problem i napisali brakującą funkcjonalność (działa dla każdej wersji przeglądarki):

    Firefox Profile Manager To Be Removed Soon

    Jeśli już koniecznie chcesz grać na wersji 4 na wielu kontach możesz też ściągnąć wersje portable z portableapps:

    Mozilla Firefox, Portable Edition | PortableApps.com - Portable software for USB, portable and cloud drives

    Ściągasz, kopiujesz tyle razy ile chcesz do innych katalogów i każdy traktujesz jak osobną aplikację.

    Czy w wersji 4 na jednej instancji można odpalać wiele profilów? Nie wiem, jeszcze nie próbowałem, kiedyś sprawdzę.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •