Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: Bannan

  1. #1
    Guest

    Default Bannan

    Oba z bratom sva bila bannana. Zaradi pravila 2, kar pravi da en igralec ne sme imeti vec kot enega accounta. Ubistvu igrava js in brat, iz istega IP naslova. Kako bi to uredil?

  2. #2
    Guest

    Default

    Podpisujem se pod to kar je napisal, sedaj pa sva zbrisala en račun in bova igrala samo z enim, vendar ne moreva igrati do 12.11. torej konec igre sedaj za naju kljub temu, da sva račun izbrisala. Se to lahko kako popravi ? Lp

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ;218464
    Oba z bratom sva bila bannana. Zaradi pravila 2, kar pravi da en igralec ne sme imeti vec kot enega accounta. Ubistvu igrava js in brat, iz istega IP naslova. Kako bi to uredil?
    Pr men isto. A bi se dal to prosm čimprej uredit. No sam da smo pr ns 3je. Pa tuki jst pišem v imenu vseh treh da nou debiln izpadl. Accounti so pa TheDoctor (jst) pol sta pa brata matijalazic111 in Vitrexx. Dejte res prosm čimprej k drgač je bz pa ne bom več to rundo igrou. Hvala

  4. #4
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    49

    Default

    Igrajte skupaj na enem racunu in je zadeva resena. 1 IP = 1 racun...

  5. #5
    Guest

    Default

    Pa kva ti je!!! Zakaj bi mogl tko igrt? Kaj je fora? Fora je da se preprecuje zlorabe pa da bi si en gang delu mocn al pa kokrkol ze pomagu da pride s svojim profilm cimvisje po lestvici, ne pa da ne bi smel igrt več folka na enmu IPju. Tko da bi lohk vsakmu predn ti spustijo ban predcasno povedal da bojo to nardil in pol bi valda lohk dokazu pravočasno da ne zlorablja in če ne bi ga pač res bannal... Pa recimo kko pa pol igraš če doma nimaš neta in pol 10 folka igra v knižnci? Ne da se... nej se pol ne čudjo zakaj jim igralci ne naraščajo...


    Ful fora da bi vsi 3je na istmu igral. En bi rd moril pa je skos debil pa umera drug bi pa rd obogatel s polji dej to vse v en profil ... Kr neki. Pa še midva s starejšim bratom sva bla že ful uspešna (top 20 vslo pač) in zdej ni več šans.. Še eno rundo pa noum čakou prou beda. Pa še ne vem zakaj so teli forumi če noben admin neč ne reagrea prou en drek... so mi prou uničl veselje.... Pa najbrš nism edini.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    49

    Default

    Vsak od bratov lahko ima svoj račun, ampak ne smejo skupaj ropat v gangu, nesmejo skupaj huntat v gangu, nesmejo si prenašat statsov (int, moč, tol, karizma) in nesmejo prenašat droge med seboj.

    Za več informacij pa lahko pišeš na support center, tu imaš link: http://support.thecrims.com/
    Last edited by TheMayor; 11-17-2012 at 07:03 PM.

  7. #7
    Guest

    Default

    bannani smo bli z prijatli ker sta igrala na mojem računalniku in hočem da nam sprostite račune da vam dokažem da ni enak igralec tak, da od zdaj naprej več nikoli ne bota igrala ma mojem računalinku. Prosim če mi lahko čim prej rešite to težavo ker bi res rad odigral to rundo z mojim edinim računom Schwaba.
    Lp

  8. #8
    Guest

    Default

    bannali ste mi še enega uporabnika ki sem si ga naredil da bi igral dalje na novo ker z Schwaba še nisem bil tako daleč ampak še tega mi ne dovolite tako da zahtevam da mi vrnete moj račun Schwaba takoj !!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •