Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Guest

    Exclamation Ban nie wiem za co

    A wiec gram sobie skacze na harjeowcow i nagle mnie wylogowało. Jak sie okazało dostałem bana za jakis bot! Oto komunikat:

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-05-13 16:39:35 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Suspected bot, case reported to abuse crew to investigate. Submit ticket to support center for ban assistance.
    Admin: Abuse

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.

    Chce zaznaczyc ze gram na paru kartach naraz wiec nie wiem o co chodzi!

  2. #2
    Guest

    Default

    Będzie raczył mi ktoś odpisać? Banujecie bez podstawy czy co? Lepiej się zajmijcie naprawianiem bugów a nie banowaniem bez podstawy. Jest tyle bugów że to jest śmiech na sali. Odbiegając od tematu widziałem rozmowę pewnego pana który jest zwykłym[...] z memoxem i oto memox napisał że jakby ktoś kupil 1000 kredo to by nic nie pomogło. Więc cos jest nie tak z kasa

  3. #3
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by lordpaka View Post
    A wiec gram sobie skacze na harjeowcow i nagle mnie wylogowało. Jak sie okazało dostałem bana za jakis bot! Oto komunikat:

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-05-13 16:39:35 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Suspected bot, case reported to abuse crew to investigate. Submit ticket to support center for ban assistance.
    Admin: Abuse

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.

    Chce zaznaczyc ze gram na paru kartach naraz wiec nie wiem o co chodzi!
    Witaj, proponuje zrobić to co pojawiło się w informacji o banie a mianowicie:
    Submit ticket to support center for ban assistance. ( Wyślij ticket do Centrum Supportu w sprawie pomocy dotyczącej bana)

    Pomoże Ci ten temat:
    http://forum.thecrims.com/showthread...zg%C5%82aszamy

    Pozdrawiam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •