Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Guest

    Default A little big problem .

    In primul rand , salut !

    M-am reapucat de TheCrims de vreo 4-5 zile , iar eu impreuna cu vreo 2-3 colegi suntem intr-un gang pentru a putea trece de la Thug la Mafioso . Am indeplinit toate conditiile , mai putin una si anume : "Gangul tau trebuie sa aiba cel putin 35000 respect total." . Dar , defapt noi avem peste 35000 respect total cand suntem toti trei intr-un gang . Ma poate ajuta cineva sa-mi spune-ti si mie poate e un bug sau poate nu am facut eu ceva bine . Multumesc !

    ps: nu am postat la bug-uri ca nu stiu sigur daca e un bug sau nu .

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kenzornfs View Post
    In primul rand , salut !

    M-am reapucat de TheCrims de vreo 4-5 zile , iar eu impreuna cu vreo 2-3 colegi suntem intr-un gang pentru a putea trece de la Thug la Mafioso . Am indeplinit toate conditiile , mai putin una si anume : "Gangul tau trebuie sa aiba cel putin 35000 respect total." . Dar , defapt noi avem peste 35000 respect total cand suntem toti trei intr-un gang . Ma poate ajuta cineva sa-mi spune-ti si mie poate e un bug sau poate nu am facut eu ceva bine . Multumesc !

    ps: nu am postat la bug-uri ca nu stiu sigur daca e un bug sau nu .
    Nu este nici un bug, trebuie sa astepti sa se faca update la statisticile gangurilor, adica odata la 30 minute.

  3. #3
    Guest

    Default

    Multumesc mult . Nu am stiut acest lucru .

    #closed

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •