Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: Lista kukiel!

  1. #1
    Guest

    Default Lista kukiel!

    W ciagu kilku crimsonowych dni zdarzylem uzbierac nastepujaca ilosc kukiel:
    coffin
    mr0wex
    zbir
    plny
    cromini
    Snew
    NukeProof
    Zabielak
    TheBeatles
    MclarenNo1
    BabbatrynisLT
    Dris
    SiwerSa
    orange22
    REZZ
    UGIBUGI
    RAVV
    PreToriaNiN
    adik3x
    plamnik
    werunia09
    TheChwytak
    Polak123
    bulvaa
    Tosterro
    LechPoznanKKs
    Polak123
    lebron921
    Gwusc
    Globalny
    carlosrespect
    Aro
    konopiniojb
    JohnyPKH

    Zapraszam adminow do sprawdzania
    (I tak wiem ze zaden z nich nie ruszy "czterech liter" zeby to zrobic, ale nadal w nich wierze. Pokazcie ze "cos" robicie!)
    Co do kukiel to mam rozwiazanie jak je calkowicie usunac lecz wymagaloby to przeprogramowania kilku skryptow a supportowi TC napewno nie chcialoby sie tego robic....

    Pozdro Infame!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Skąd wiesz, że to kukły ? Domysły ? Byłeś w gangu i na kogoś był atak? Może ktoś nie gra i pomaga komuś innemu czyli wchodzi do gangu i wystawia go "koledze" ?

    Jeśli wiesz jak całkiem wyeliminować kukły to wejdź na stronę http://support.thecrims.com i wyslij nowy ticket zaznaczając Feedback & Suggestions (zgłoszenie po Angielsku). Takimi rzeczami zajmują się osoby z Development Crew... Support tu wiele nie pomoże.

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by infame View Post
    W ciagu kilku crimsonowych dni zdarzylem uzbierac nastepujaca ilosc kukiel:
    coffin
    mr0wex
    zbir
    plny
    cromini
    Snew
    NukeProof
    Zabielak
    TheBeatles
    MclarenNo1
    BabbatrynisLT
    Dris
    SiwerSa
    orange22
    REZZ
    UGIBUGI
    RAVV
    PreToriaNiN
    adik3x
    plamnik
    werunia09
    TheChwytak
    Polak123
    bulvaa
    Tosterro
    LechPoznanKKs
    Polak123
    lebron921
    Gwusc
    Globalny
    carlosrespect
    Aro
    konopiniojb
    JohnyPKH

    Zapraszam adminow do sprawdzania
    (I tak wiem ze zaden z nich nie ruszy "czterech liter" zeby to zrobic, ale nadal w nich wierze. Pokazcie ze "cos" robicie!)
    Co do kukiel to mam rozwiazanie jak je calkowicie usunac lecz wymagaloby to przeprogramowania kilku skryptow a supportowi TC napewno nie chcialoby sie tego robic....

    Pozdro Infame!
    Panie Infame, podkreśliłem Ci konta, które z pewnością nie są multikontami bo znam tych ludzi. To, że był atak na daną osobę nie jest równoznaczne z tym że to multikonto. Gdybyś jeszcze był na tyle ogarnięty, to wiedziałbyś, że w TC można łatwo zmienić nick, i podałbyś zamiast nicków tych "kukieł" ich ID którego NIE DA się zmienić. Ale skoro twierdzisz, że admini nic nie robią i że masz rozwiązanie jak usunąć multi to napisz pw na forum do memox'a, tylko może wykaż się odrobinę większą wiedzą o TC niż tutaj bo nie zabłysnąłeś.

  4. #4
    Guest

    Default

    z jakiej paki podałeś że jestem kukłą ? na jakiej podstawie ?

  5. #5
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Września, Poland
    Posts
    292

    Default

    Infame czy jak ci tam podales bledny nick jednego gracza... nie MclarenNo1, a MclarenNr1, to szczegol, a jednak dosyc duzo znaczy w sprawie ewentualnego bana, ktorego i tak nie dostanie poniewaz wymieniona przez ciebie osoba (Mclaren) kukla nie jest!

  6. #6
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by WileCoyote View Post
    Infame czy jak ci tam podales bledny nick jednego gracza... nie MclarenNo1, a MclarenNr1, to szczegol, a jednak dosyc duzo znaczy w sprawie ewentualnego bana, ktorego i tak nie dostanie poniewaz wymieniona przez ciebie osoba (Mclaren) kukla nie jest!
    Myślę, że chodziło mu bardziej o jakiegoś polskego gracza który miał taki nick.

    A co do infame to jeśli oskarżasz tych ludzi o grę na multi to wyślij ticketa do supportu z tym, że podaj id tych kont!!! Pozdrawiam
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  7. #7
    Guest

    Default

    Hej hej ludzie uspokojcie sie...
    W ta gre gram po raz drugi i mozliwe ze nie znam dokladnego okreslenia slowa "kukla" lecz wymienilem nicki osob ktore byly ze mna w gangu oraz ktore byly celem masowego ssania...
    Mozliwe ze nie wszyscy gracze ktorych wymienilem w tym temacie, sa kuklam. Wypisalem wam te nicki abyscie na nich uwazali, chcialem tylko pomoc

    Pozdrawiam :*

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •