Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: ban czasowy!!!

  1. #1

    Default ban czasowy!!!

    Witam dostałem info : Twoje konto zostało zablokowane do 2012-08-21 09:21:20 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Suspected bot, case reported to abuse crew to investigate. Submit ticket to support center for ban assistance.

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.


    A teraz chciałbym się dowiedzieć dlaczego skoro nigdy nie złamałem regulaminu i gram na jednym koncie? Jedynym problemem może być internet w pracy gdzie często mnie wylogowywuje i muszę odświeżać stronę. Jestem wiernym i uczciwym graczem więc proszę o szybką interwencję i odblokowanie konta , drugą sprawą jest zmiana profesji z mordercy na złodzieja gdzie zapłaciłem kredytami a zmiana nie doszła do skutku...

    Proszę o szybkie wyjaśnienie mojej sprawy i umożliwienie mi dalszej gry : Pozdrawiam : makavelikillz

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Jako powód bana masz napisane, że prawdopodobieństwo użycia bota i abyś wysłał bilet do centrum supportu.

    Wejdź na stronę http://support.thecrims.com i wyślij ticket.

  3. #3

    Default

    ale na jakiej podstawie można podejrzewać mnie o korzystanie z bota?

  4. #4

    Default

    a z tymi tcketami i tam wogóle to nie kumam ocb;/

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    To już odpowiedź uzyskasz tam. Ja nie mam do tego narzędzi. Powinieneś dowiedzieć sie co zrobiłeś, że podjęto taka decyzję.

    Wejdź na stronę http://support.thecrims.com później "Submit a Ticket" Wybierasz dział, do którego chcesz go wysłać i opisujesz swój problem.

  6. #6

    Default

    ok dzięki a odp dostanę na maila tak? i czy dział to miał być polish support ? chyba tak

  7. #7
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by makavelikillz View Post
    ok dzięki a odp dostanę na maila tak? i czy dział to miał być polish support ? chyba tak
    Kiedy Crew da Ci odpowiedz zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową.

  8. #8

    Default ban czasowy!!!

    pomimo wysłania ticketa i nadania priorytetu - critical nie dostałem żadnej odpowiedzi na temat mojego zbanowania. Chodzi mi o to że jeśli stracę dużo czasu to gra w tej rundzie nie będzie miała większego sensu a nie po to wydaje pieniądze na kredyty żeby dostać bana za jakieś dziwne domysły... powtarzam drugi raz że nie gram na żadnych botach ani multi kontach tylko sam i fair!

    Proszę o szybką interwencję i z góry dzięki!

    Makavelikillz

  9. #9
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Musisz czekać na odpowiedź. Na pewno nie jesteś jedyną osobą, która czeka na odpowiedź. Cierpliwości.

  10. #10

    Default

    minęło już 24 h ;/ ile treningów mogłem zrobić i gang mój wczoraj walił gb a ja nadal nie dostałem odp ani odbanowany! Oto Polska właśnie skazany za niewinność...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •