Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
  1. #11
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    zapraszam na profil na TC, screen z r56, pod koniec miałem staty o wiele wyższe niż w trakcie , bo na koniec ludzie pooddawali, dorobiłem się stat 5kk grając sam... ;>

  2. #12
    Guest

    Default

    sropsy a nie propsy ! zmiany w trakcie trwania edy ? poojebani ! beta od testowania jest i by wiedzieli co jest 5 czy warto to wprowadzic ! jebac typa odpowiedzialnego za te zmiany ! i cale bydlo siejace ferment lapa

  3. #13
    Guest

    Default

    [23:26:31] donsik: Peverell
    (Dzień 125 21:24)
    cześś pajacu, zobacz na mój profil, grałem sam przez całą rundę, na koniec ludzi oddali mi staty, dlatego mam tak wysokie, ale w ciągu rundy miałem 5kk

    Co ty piszesz ? ogarnij sie za to ze ci zlali staty juz powinnes miec bana !!! wiec nie wchodz tu jak nie potrafisz grac i nie wiesz o co chodzi i nie spam nieogarnietu czlowieku

  4. #14
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by peverell View Post
    5. jeśli sądzicie, że naprawdę nie da się nic ugrać grając solo, to jesteście w błędzie... nie będę wymieniał konkretnych osób, ale znam takich co umieją grać w pojedynkę; Reak, Agres i cała reszta tej waszej ekipy, bójcie się, bo jeśli przypadkiem te osoby się spotkają i zaczną grać razem, to wasz koniec będzie marny;
    wkleił bym to do poprzedniego tematu, ale mi go zamknęli
    Jeśli tym Twoim solo sposobem jest kupienie stat, to ja sam z chęcią Ci coś sprzedam!!!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  5. #15
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by bonusrpk View Post
    sropsy a nie propsy ! zmiany w trakcie trwania edy ? poojebani ! beta od testowania jest i by wiedzieli co jest 5 czy warto to wprowadzic ! jebac typa odpowiedzialnego za te zmiany ! i cale bydlo siejace ferment lapa
    Nikt nie chce być beta testerem, więc idą na żywioł z nowościami
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  6. #16
    Guest

    Default

    Będzie trzeba opłacić więcej kukieł żeby wyssać gang - i tu jest problem, bo innego nie widzę

  7. #17
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    przedstaw odpowiednie dowody tego, że kupiłem staty to będzie fajnie ale proszę rozpisujcie się na ten temat, im więcej osób jest dalej od prawdy tym mi przyjemniej...

  8. #18
    Guest

    Default

    1. Pomysł auto-kicka z gangu po raz pierwszy został rzucony już niedługo po wprowadzeniu zakazu multi, poszperam na forum by go znaleźć.
    2. Owszem, ze 2-3 edycje temu zgłosiłem taki pomysł Memoxowi, ale wtedy stwierdził, że nie ma szans na wprowadzenie tego, bo nie chce przesadnie zautomatyzować gry.
    3. Samą ideę uważam za słuszną ale w formie dania liderowi wyboru - czy chce ustawić dla swojego gangu opcję auto-kicka czy nie i nie w takiej formie, że wprowadza się to w trakcie edycji, jeśli już to powinni to wprowadzić od początku następnej rundy.
    4. Nie miałem do południa jakiegokolwiek pojęcia, że taka zmiana zostanie wprowadzona, więc skończcie narzekać na to że rozpieprzam Wam grę. Bo Wam może będzie trochę trudniej robić staty, ale nowi gracze nie będą ich tyle tracić, jeśli tylko dopracują to o możliwość wyboru przez lidera to naprawdę pomysł wyrównuje szanse graczom i Gangom a nie premiuje granie w kilkuosobowych ekipach.

    Tak płaczecie o tą zmianę, a teraz przecież będzie dużo więcej osób w klubach, bo to będzie jedyny efektywny sposób na zdobywanie stat (prócz areny). Źle Wam, że będzie można całą edę zdobywać staty w klubach a nie tylko wiecznie atakować kukły lub "swoich znajomych" którzy są w gangu? Źle Wam, że tylko najlepsi w tym fachu będą mogli robić najlepsze skoki i że nie będą one dostępne tak od razu? Może po prostu Wy nie jesteście najlepszymi , tylko mieliście za duże profity z poprzedniego stanu rzeczy i teraz drżycie że nagle znajdą się lepsi od Was?

    Nie macie informacji (podobnie jak ja) w jakim kierunku pójdzie ta gra, ale w mojej opinii Crew pracuje właśnie nad tym , by ta gra wymagała większej ilości myślenia strategicznego, może niedługo się przekonamy o tym wszyscy - jeżeli tylko nadal będziecie chcieli grać mimo tego, że przestaniecie mieć tak wielką przewagę. W tej grze istotne są Gangi i Gracze, i każdy jeden gracz z każdego Gangu powinien mieć szansę wygrać, jeśli tylko umie szybko i sprawnie polować na staty, powtarzam jeszcze raz: przelewanie stat przez GA nie zostaje tutaj uniemożliwione, tylko co najwyżej delikatnie utrudnione ;] Więc dalej będziecie mogli sobie grać tym swoim "teamem", tylko Was boli to, że nie będziecie mogli robić z innych gangów frajerów kupując sobie ich ssania za kredo albo medal.

    Edit: Jak chcecie być słuchani , to zalecam naprawdę trochę kultury.

  9. #19
    Guest

    Default

    Kurwa chce się klnąć na was jełopy, ale nie wypada. Brak słów. I na was co każdy mądry i na ekipe TC. Zmiany są potrzebne, bo byłą by monotonia, ale jak robi się zmiany to niech będą odpowiednie, a nie robione na chama "aby" było, na odczepnego.

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by giveblood View Post
    Ale teraz ta gra jest ewidentnie TYLKO i WYŁĄCZNIE dla Rumunów i Brazylijczyków - bo oni mogą używać botów, bo mają po swojej stronie jednego z adminów, który (i to wyraźnie widać) im pozwala na używanie botów. Jak tak dalej będzie - to na TC bedą grać tylko w/w. I ciekawe, co wtedy admini będą robić?
    Dokładnie!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •