Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Abuz!!

  1. #11
    Guest

    Default

    ce vb in gang e treaba mea si a utilizatorilor acelui gang

  2. #12

    Default

    Bun, 1 injuratura in gang sa zicem ca se trece cu vederea, desi regulamentul nu permite asa ceva. Restul? Ti-am zis, daca doresti mai caut si sigur mai gasesc. Chiar vrei?
    TheCrims.com Crew

  3. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    36

    Default

    Quote Originally Posted by vash View Post
    Salut,

    2012-10-14 13:44:22 Cristian --> v-am rugat sa incetati, chiar trebuie sa va linistesc?
    2012-10-14 13:41:59 Cristian --> gata incetati ca stati pe bara altfel
    2012-10-14 13:41:44 RoTeam --> bastard taci in mm si iesi afara
    Din cate vad cristian era pe strada cu mult inainte de a injura tu, ti-ai permis sa injuri cu un admin pe strada, atunci inseamna ca te-ai crezut mare si acum suporti consecintele, banul dureaza 24 ore reale.
    Daca doresti sa faci o reclamatie poti folosi support center.
    vash iti bati joc de baiatul asta vad . uita-te la data mesajelor , a injurat inainte sa-i zica cristian sa inceteze . deci ?

  4. #14
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    36

    Default

    cristian , dar tu cand m-ai injurat pe mine ? ai zis ca erai la inceput , poate asa e si el ... mai incetati cu banurile astea date aiurea pe motiv de vocabular . din moment ce e nevoie sa ai 18 ani sa-l joci , atunci unde-i problema ? plus ca exista buton de ignore

  5. #15
    Guest

    Default

    Intentia mea nu a fost si nu este sa imi bat joc de nimeni, daca vroiam sa se inteleaga altceva numai puneam ora, acum va plangeti prea mult de activitatea adminilor, parerea mea este ca acesta supraveghere nu prea va place, ca acum este un pic de ordine, roteam nu este prima oara cand injura si a fost si avertizat din ce imi aduc aminte chiar de catre mine, imi cer scuze daca s-a inteles gresit din ce am copiat, am uitat sa pun si unde arata ca, cristian era online in acel moment, in plus am vrut sa se observe ca mesajul de la roteam nu a fost inainte de avertizare (adica prima oara a injurat si dupa a venit avertizarea), ci a fost scris in timp cristian dadea un avertisment. Si despre butonul de ignore nu ai dreptate, eu ca admin nu pot sa ignor o persoana pentru ca nu vreau sa o vad injurand, nici o persoana nu este obligata sa dea ignore si sa lase pe celalalt sa il injure.

  6. #16

    Default

    Quote Originally Posted by NoName View Post
    cristian , dar tu cand m-ai injurat pe mine ? ai zis ca erai la inceput , poate asa e si el ... mai incetati cu banurile astea date aiurea pe motiv de vocabular . din moment ce e nevoie sa ai 18 ani sa-l joci , atunci unde-i problema ? plus ca exista buton de ignore
    Nu am zis ca eram la inceput, ci pur si simplu te-am injurat acum cativa ani pentru un anumit motiv, si anume o faza cu ce tinea de un ban sau milk lui aki (nu mai tin minte exact). Lumea se mai schimba, dar RoTeam injura la ordinea zilei.

    2012-10-13 13:45:57 (square_RO) dati logout daten mm
    2012-10-13 10:49:08 (prison_RO) mortii lor
    2012-10-12 22:23:29 (hospital_RO) iti spune omu k nu are treaba cu mine acum e 1 oara knd vbm frsm de idiot
    2012-10-12 22:23:09 (hospital_RO) taci acolo
    2012-10-12 22:23:04 (hospital_RO) te pisi pe mata fututi mm
    2012-10-12 22:11:04 (square_RO) prostule intra pe mess date draq de ratat
    2012-10-12 22:01:46 (hospital_RO) intra pe mess fmm de ratat
    2012-10-12 22:00:47 (hospital_RO) om ratat
    2012-10-12 21:46:52 (hospital_RO) futuvan gura ce ma spargeti voi la pula
    2012-10-12 21:46:38 (hospital_RO) daten mm de ratat vindeam a? gandeste in mortii matii
    2012-10-12 21:46:20 (hospital_RO) ba fmm vb frumos k ma pis pe voi futavan gura de kkti

    Eu zic ca 1 zi pentru atat e chiar putin, ban-ul este mai mult decat meritat si ar trebui sa ii fie invatatura de minte pentru alta data.
    TheCrims.com Crew

  7. #17
    Guest

    Default

    coruptie la nivel inalt in comunitatea thecrims!!! cum e posibil ca roteam sa primeasca ban chat? doamne dumnezeule...ce grav :} lipsa de caterinca pe forum...ati distrus si locu asta, care candva era super marfa!!!

  8. #18

    Default

    Inchis... Banuiesc ca si-a invatat lectia.
    TheCrims.com Crew

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •