Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Guest

    Default Niesłuszny ban, co to ma kurde być?

    Gram sobie gram, ładuje w siłke. Jako chyba jeden z nielicznych nieuzywam tych pierdzielnych kukieł o głupich dodatków wspomagajacych gre a tu co?

    "Twoje konto zostało zablokowane do 2012-12-11 18:00:00 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 16143359, 16144750, 16082990

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach."


    PRosze was, zróbcie cos z tym, bo widze ze tu administracja niezle sie zabawia.
    Może chodzi o to ze ktos wchodzil z mojego IP, no cóż, mam zmienne z TP wiec może sie takie cos zdarzyć. Pomożcie mi bo oszaleje. Nigdy nie uzywam cheatow, sam byłem administratorem w paru grach i wiem co to znaczy gra fair play...

    A ja skad mam wiedziec jakie np MAM ID?!?!?! SKoro jestem zbanowany i nie moge wejsc na konto by sprawdzic? xD Smieszna administracja xD
    Last edited by totek2007; 11-07-2012 at 09:19 AM.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    ID Twojego konta to: 16082990.

    Jeśli uważasz, że ban jest niesłuszny to należy napisać ticket do działu Abuse-Complaints only(w języku angielskim) podając ID zbanowanego konta lub ewentualnie nick.

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Guest

    Default

    OK, wysłane. Nigdy nie grałem na wiecej niz jednym koncie i naprawde bardzo zaskoczony byłem widzac ze jestem zbanowany do nastepnej rundy:/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •