Witam,
Czy możliwym jest dowiedzieć się jak wygląda polityka banowania, w nawiązaniu dla "po edowego" bana dla Baarta i jego przyjaciół. Jak to jest, dobrze wiedząc ze gracz łamie regulamin podczas trwania edy(musieliście to wiedzieć, bo oglądaliście te same logi które oglądaliście po zakończeniu edycji), gra na dirtach/bocie (łoteva, jeden pies), i dostaje bana PO edycji kiedy tak na prawdę mleko jest rozlane? Setki graczy ze wszystkim stron świata wysyłały tickety, na które odpowiedź była ze gracz jest "under investigation" chyba na słowach się kończyło,bo nie dostał bana na którego jak czas pokazał-zasłużył, w efekcie czego pozwalało na psucie grę innym graczom, pośrednio bądź bezpośrednio. Nie wierze, że nie mieliście dowodów na to podczas trwania edycji ponieważ a po jej zakończeniu pewnie nie spadły nagle z nieba. Bądź co bądź wychodzi z tego wniosek ze podczas trwania edycji można sobie pograć legalnie nielegalnie bo wasze działania nie są skuteczne LUB bany są dawane dopiero wtedy kiedy gracza wydoi się z hajsu za kredo? Nigdy w to nie wierzyłem, ponieważ sam kiedyś byłem w crew ale, wątpliwości mogą się pojawiać prawda? Szczeglinie ze nie jestem w tych przemyśleniach sam.