Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: Komedia??

  1. #1
    Guest

    Default Komedia??

    Początek edycji z automata ban na 7 dni, po chwili unban i znowu ban na 7 dni. Ticket do supportu i przedłużenie bana do końca edycji .... To się dzieje naprwawde ?? Do przesady zamykajnei mój temat, nie wiadomo co róbcie, ja screeny porobie z wypowiedzią każdej osoby i będę zaczynał nowy temat... Banujecie już na początku bo wasi "sycylian boys" nie są w top ?? Nie wiem czy wgl. większośc graczy wie kto to jest sycylijczyk. Na takie miano trzeba załuzyć , a nie zebrać 15 śmieci z podwórka ktozy posłuchali bonusa rpk i myślą że są gangsterami, wstawią na profil zdjęcia palenia i myślą że są fajni, a jak matka da kare na komputer to grają na telefonie za hajs starych, ////////////// Ticket bez odpowiedzi gdy poprosiłem o wysłanie logów, po któych zostało stwierdzone że "posiadam bota". Jak to tonik stwiedziłeś że wysyłają admini logi na supporice, jak widać tamat bez odp.
    Last edited by lIlIlIl; 03-07-2013 at 12:53 AM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Cisza, OMB-585637 - może szanowny admin by odpowiedział

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Logi wysłać mogą ale nie muszą. Skoro napisałeś już ticket to musisz czekać na odpowiedź. Tyle razy już wspominałem, że spraw banów nie rozwiązujemy na forum gry, a przez centrum supportu.

    Nie wiem kiedy wysłałeś ticket. Pamiętaj, że na tickety odpowiadamy do 48h, a są przypadki, że na odpowiedź trzeba poczekać dłużej niż 48h.

    Pozdrawiam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •