Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: Všeobecně

  1. #1
    Guest

    Default Všeobecně

    Zdravím chci se zeptat na pár věcí. Dřív jsem hrál TC a teď jsem začal hrát znovu a všim sem si nějakých změn a nemůžu je pochopit. Tak třeba koupim si bordel a nemůžu ho otevřít ani si tam koupit děvky jako dřív. PROČ? Nebo chtěl bych zmlátit nějakýho týpka když ho potkám v clubu tak dám napadení a nejde to. PROČ? Do svýho vlastního clubu nemůžu vlezt. PROČ? Nenašel sem žádný bordel když nemam výdrž aby sem mohl jít za děvkou a doplnit si jí. PROČ? A možná i další věci na které přijdu. Nemohl by mi to někdo vysvětlit prosím? )) Díky...
    Last edited by Mara708; 11-01-2013 at 03:10 AM.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Z TC se stává komerční sračka, už to není to co bývalo, hratelnost je úplně jiná.
    Ale abych odpověděl na tvoje otázky, bordel už slouží pouze k tomu aby si měl kde schovat vlastní děvky, nelze už žádné navštívit. Hráče si nemohl napadnou zřejmě z důvodu, že měl 'status chráněnce'..

  3. #3
    Guest

    Default

    Oki... děkuju za odpověď ) tak, že děvky si koupit můžu nikdo je teda nemůže navštívit, ale peníze mi vydělávat budou. A teda jediná věc jak si doplnit výdrž je kupovat si drogy a nebo Čekat až se to doplní samo což trvá dobu jako svine a většinu dne strávim na jipce...Ano už jsem si toho všiml že jsem chráněn že tedy mě nikdo nemůže napadnout a ani já nikoho...a teda kdy zhruba se mi to změní aby sem mohl někdy napadnout musim mít na to určitej respekt nebo něco jinýho. TC byla vždycky online hra která mě bavila a teď koukám, že je to teda Nic moc ..... ((

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •