Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. #1
    Guest

    Default PROPOZYCJA - Wyposażenie (talizmany itd.)

    Więc dodaliście kilka zmian apropo wyposarzenia, dodaliście talizmany, speedy, google fortuny cudy niewidy, ale!
    No więc własnie jest jedno ale... dodaliście opcje redbull która ładuje 10% many przy jednym użyciu i zrobiliście to w taki sposób że pisze redbull x75 przykładowo, ale przy innych opcjach np. speedy gonzales pokazuje jedno pod drugim, co jest dla mnie ogromną głupotą... pokażę to na przykładzie screena.

    Tutaj jest pokazane jak opcja speedy gonzales jest jedna pod drugą.


    A tutaj jest pokazane jak opcja redbull jest jedna i pokazuje X użyć.


    I głównie chodzi o to by zmienić każdą opcje prócz redbulla i zrobić własnie tak samo jak redbull, by pokazywało w jednej tabelce wszystkie opcje i obok X użyć a nie jedno pod drugim. Wydaje mi się że to będzie mega ułatwienie, nie będzie trzeba schodzić w dół by wyszukać odpowiednią dla siebie w danym momencie opcje.

    Mam nadzieje że moja propozycja zostanie rozpatrzona,
    Pozdrawiam.

    P.S jeszcze jeden pomysł, moglibyście dodać przy opcji z wyborem redbulla takie małe okienko ile tych redbulli chcemy użyć, też będzie zdecydowanie łatwiej jak będzie możliwośc użycia 10x od razu niż klikania pojedyńczo.
    Last edited by xWeAreStarsPL; 11-20-2013 at 02:31 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    dobra propozycja w pełni popieram

  3. #3
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35

    Default

    No brawo, ogólnie cie nie lubie ale to jest bardzo dobry pomysł. Kto by wchodził 10 razy w te zakładke i tak klikał, żeby użyć tego redbulla ? jestem ZA

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witaj xWeAreStarsPL,
    Twoją propozycje zmiany przekaże do developera. Jak tylko będę miał odpowiedź to napisze na forum.
    Pozdrowienia.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    moim zdaniem do dobry pomysł, sam o tym już myślałem, bonusy powinny być pogrupowane i pokazawana ich ilość w jednym miejscu, będzie to bardziej przejrzyste i łatwiej będzie znaleźć potrzebne bonusy, uważam również, że każdy gracz powinien móc decydować o tym ile aktuwuje jednego rodazju bonusów na raz (przez co wydłuża ich działanie), obecna forma kożystania z bonusów jest dość uciążliwa, więc mam nadzieję, że się to zmieni

    obecnie załadowanie wszystich preferowanych bonusów trwa tyle czasu, że po załadowaniu ostatniego, kończy się powoli czas trwania tych załadowanych jako pierwsze ;]

  6. #6

    Default

    Świetny pomysł mam nadzieję że zostanie wprowadzony

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by hjalmar View Post
    Witaj xWeAreStarsPL,
    Twoją propozycje zmiany przekaże do developera. Jak tylko będę miał odpowiedź to napisze na forum.
    Pozdrowienia.
    I po 6 dniach nadal odpowiedzi żadnej nie dostałeś? To jest żałosne co wyprawiacie, zamiast nam ułatwić trochę wybieranie danych bonusów, to wy sobie jaja z nas robicie i minęło 6 dni od propozycji, a tutaj nadal cisza...

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Drogi xWeAreStarsPL,
    niestety z przyczyn braku czasu i dosc ciezkiego okresu w pracy, pomysl zostal zgloszony dopiero dzisiaj. Przepraszam za takie opoznienie.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Guest

    Default

    Haha.... żałosne, skoro nie masz czasu na thecrims, odejdź z pozycji Super Moderatora i daj szanse komuś innemu kto chce się spełnić w tej roli w 100% , a nie wtedy kiedy będzie miał czas. Po 3 tygodniach propozycja zgłoszona, zero szacunku do graczy.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by xWeAreStarsPL View Post
    Haha.... żałosne, skoro nie masz czasu na thecrims, odejdź z pozycji Super Moderatora i daj szanse komuś innemu kto chce się spełnić w tej roli w 100% , a nie wtedy kiedy będzie miał czas. Po 3 tygodniach propozycja zgłoszona, zero szacunku do graczy.
    Pamiętaj, że pomysły można zgłaszać poprzez centrum supportu wysyłając ticket w języku angielskim do działu "Feedback & Suggestions" lub na forum w dziale do tego przeznaczonym czyli "http://forum.thecrims.com/forumdisplay.php?11-Feedback"

    Od siebie dodam, ze jeszcze jeden post napisany w takim tonie i odpoczniesz od forum bo już widzę, że trochę punktów nałapałeś i niestety ale ich nie da się wymienić na nagrody ze stacji benzynowej.
    Last edited by Tonik; 12-05-2013 at 06:15 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •