Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Question transakcje u Dilera

    Witam,

    Dziś mogę jeszcze przeprowadzić z tobą 30 transakcji.

    Próbuję kupić u Dilera towar, niestety wyskoczył mi komunikat: "Soro bady, wróć jutro, dziś już wszystko zeszło!". Rozumiem ktoś był szybszy ode mnie - OK

    Ale dlaczego - skoro nie dokonałem transakcji u dilera - spada mi ilość transakcji???
    Dziś mogę jeszcze przeprowadzić z tobą 29 transakcji.

    Proszę o jasne wytłumaczenie takiego (moim zdaniem) lekkiego oszustwa. Na całym świecie jest tak, że za niezakupiony towar się nie płaci. A tu za nieudaną transakcję trzeba "zapłacić" ilością transakcji.


    Pomijam fakt, że ilość 30 transakcji na dzień TC - to zdecydowanie za mało, zwłaszcza jak się ma statek w dokach (z VIPa) który może przyjąć towar w ilości przekraczającej możliwość skupienia u dilera.

  2. #2

    Default

    też jestem tego samego zdania to powinno być zmienione w trybie natychmiastowym bo czasami z 30 transakcji wykorzysta się 5 i klops

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witajcie,
    Sytuacja, o której piszecie jest niczym innym jak tylko zabezpieczeniem przed użyciem botów do kupowania dragów. Można by było ustawić bota na konkretną ilość dragów i próbować kupić do czasu kiedy pojawi się u dilera odpowiednia ilość jednostek danego dragu.

    Funkcja ta nie zostanie zmieniona- informacja od memoxa.

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KiwiHunterPGW View Post
    też jestem tego samego zdania to powinno być zmienione w trybie natychmiastowym bo czasami z 30 transakcji wykorzysta się 5 i klops
    No tak, ale zrozum Tonik, że tu chodzi o to żeby każdorazowy zakup u Dilera powodował pomniejszenie ilości transakcji.

    W ty momencie jest tak: - przykład

    u Dilera jest 528222 piwa
    wpisuje 500000 i "Kup"
    wyskakuje mi komunikat "Soro bady nie ma towaru" (czy jakoś tak) - czyli nic nie kupiłem

    z 30 transakcji zostało 29

    Skoro nie udało mi się kupić - to dlaczego tracę transakcję??
    Przecież tu nie ma żadnej logiki

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Witajcie,
    Sytuacja, o której piszecie jest niczym innym jak tylko zabezpieczeniem przed użyciem botów do kupowania dragów. Można by było ustawić bota na konkretną ilość dragów i próbować kupić do czasu kiedy pojawi się u dilera odpowiednia ilość jednostek danego dragu.

    Funkcja ta nie zostanie zmieniona- informacja od memoxa.
    No tak, ale zrozum Tonik, że tu chodzi o to żeby każdorazowy zakup u Dilera powodował pomniejszenie ilości transakcji.

    W ty momencie jest tak: - przykład

    u Dilera jest 528222 piwa
    wpisuje 500000 i "Kup"
    wyskakuje mi komunikat "Soro bady nie ma towaru" (czy jakoś tak) - czyli nic nie kupiłem

    z 30 transakcji zostało 29

    Skoro nie udało mi się kupić - to dlaczego tracę transakcję??
    Przecież tu nie ma żadnej logiki

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by PpG View Post
    No tak, ale zrozum Tonik, że tu chodzi o to żeby każdorazowy zakup u Dilera powodował pomniejszenie ilości transakcji.

    W ty momencie jest tak: - przykład

    u Dilera jest 528222 piwa
    wpisuje 500000 i "Kup"
    wyskakuje mi komunikat "Soro bady nie ma towaru" (czy jakoś tak) - czyli nic nie kupiłem

    z 30 transakcji zostało 29

    Skoro nie udało mi się kupić - to dlaczego tracę transakcję??
    Przecież tu nie ma żadnej logiki
    Doskonale Cię rozumiem ale jest to forma zabezpieczenia przed BOTEM, który by próbował kupić np. 1kk danego dragu. Dopiero gdy mu sie to by udało to ilość transakcji by spadała, a tak bot jest bezużyteczny.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •