Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default wydarzenie z VIP-a

    Tonik - a propos prywatnej wiadomości, którą Ci napisałem na TC

    Bo zapewne to będzie dotyczyć większej ilości osób

    wydarzenie z VIPa z dnia 151 (wtedy TC nie działało) powinno zostać przesunięte albo zwrot kredytów
    Przypominam, że paczka VIP kosztuje 50 kredytów - więc z jakiej racji mam być pozbawiony (przez Wasze jakieś nic nie dające zmiany) jednego wydarzenia???

    Pomijam już kwestię, że przez zmianę (która nastąpiła) są same lagi i co chwila "502 Bad Gateway"

    A podobno miało być lepiej :d

    Takie zmiany powinno się robić po zakończeniu rundy (zwłaszcza że do końca rundy pozostało raptem tydzień)

  2. #2

    Default

    ja tak miałem 147 dnia!! informacja o zdarzeniu widniała jedynie jak wszedłem w vipa i tam zobaczyłem na "rozpisce wydarzeń". tego dnia był statek po heroine i ani na stronie głownej nie bylo o wydarzeniu z vipa informacji ani w dokach nic nie bylo vip kosztuje a gracz traci :/

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KiwiHunterPGW View Post
    ja tak miałem 147 dnia!! informacja o zdarzeniu widniała jedynie jak wszedłem w vipa i tam zobaczyłem na "rozpisce wydarzeń". tego dnia był statek po heroine i ani na stronie głownej nie bylo o wydarzeniu z vipa informacji ani w dokach nic nie bylo vip kosztuje a gracz traci :/
    Widzę, że tym razem admini się postarali - brawo i dziękuję
    moje wydarzenie VIPa ze 151 dnia zostało przesunięte - właśnie mam je teraz


    Jeszcze tylko żeby tych lagów i "502 Bad Gateway" nie było - to można grać

  4. #4

    Default

    to może ktoś z administracji jak tu zajrzy będzie łaskawy spojrzeć o co kaman z tym wydarzeniem u mnie 147 dzień ciężarówka w dokach ktora nie jest tam widoczna a na stronie głownej nie ma o niej wzmianki, jedyne skąd wiem o tym wydarzeniu to jak pisałem powyżej, po wejściu w "panel Vipa" zobaczyłem że takowe wydarzenie było

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by KiwiHunterPGW View Post
    to może ktoś z administracji jak tu zajrzy będzie łaskawy spojrzeć o co kaman z tym wydarzeniem u mnie 147 dzień ciężarówka w dokach ktora nie jest tam widoczna a na stronie głownej nie ma o niej wzmianki, jedyne skąd wiem o tym wydarzeniu to jak pisałem powyżej, po wejściu w "panel Vipa" zobaczyłem że takowe wydarzenie było
    Napisz mi prv z ID konta. Zapytam memoxa o co chodzi i jeśli był błąd to czy przesunie Ci wydarzenie z 147dnia.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by PpG View Post
    Tonik - a propos prywatnej wiadomości, którą Ci napisałem na TC

    Bo zapewne to będzie dotyczyć większej ilości osób

    wydarzenie z VIPa z dnia 151 (wtedy TC nie działało) powinno zostać przesunięte albo zwrot kredytów
    Przypominam, że paczka VIP kosztuje 50 kredytów - więc z jakiej racji mam być pozbawiony (przez Wasze jakieś nic nie dające zmiany) jednego wydarzenia???

    Pomijam już kwestię, że przez zmianę (która nastąpiła) są same lagi i co chwila "502 Bad Gateway"

    A podobno miało być lepiej :d

    Takie zmiany powinno się robić po zakończeniu rundy (zwłaszcza że do końca rundy pozostało raptem tydzień)
    Tak jak pisałem na prv w grze.. zapytanie poszło do memoxa, przesunął Ci wydarzenie na 155 dzień i wnioskuję z tego co napisałeś, że wszystko jest ok

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •