Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default Jak założyć 3 konto w The Crims ?

    Siemanko chciałbym założyć sb 3 konto w TC ale nie mogę ponieważ pisze że tylko 2 konta na rundę z tego samego ip. Ale ja nie bd grał na tamtych dwóch tylko na 3 koncie. Jak zmienić IP komputera lub coś zrobić bym mógł zrobić 3 konto ?

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Eminem8484 View Post
    Siemanko chciałbym założyć sb 3 konto w TC ale nie mogę ponieważ pisze że tylko 2 konta na rundę z tego samego ip. Ale ja nie bd grał na tamtych dwóch tylko na 3 koncie. Jak zmienić IP komputera lub coś zrobić bym mógł zrobić 3 konto ?
    A na co Ci 3 konto?? Multikonta są zakazane pod groźbą bana

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Przed rozpoczęciem gry polecam zapoznać się z regułami gry dostępnymi pod stroną: http://www.thecrims.com/rules.php

    Posiadanie i granie na więcej niż jednym koncie jest zabronione.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35

    Default

    Widzę, że ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie napisał, że nie będzie grał na tamtych 2 starych tylko chce nowe, na którym będzie grał...

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by aEv View Post
    Widzę, że ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie napisał, że nie będzie grał na tamtych 2 starych tylko chce nowe, na którym będzie grał...
    Regulamin, regulamin i raz jeszcze regulamin. Zabronione jest POSIADANIE i granie na więcej niż jednym koncie. Posiada już dwa i chce założyć trzecie. Panel zaznaczy te 3 konta jako multi i będzie sprawdzony gracz przez Abuse co może skończyć się banem.

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Regulamin, regulamin i raz jeszcze regulamin. Zabronione jest POSIADANIE i granie na więcej niż jednym koncie. Posiada już dwa i chce założyć trzecie. Panel zaznaczy te 3 konta jako multi i będzie sprawdzony gracz przez Abuse co może skończyć się banem.
    O ile tamte pozostałe 2 konta nie zostaną uruchomione - to znaczy nie zalogujesz sie na nich - to na 3 koncie możesz grać - za to bana nie dostaniesz - nie ma podstaw do takiego bana
    Last edited by PpG; 08-26-2014 at 06:45 PM.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Panel może (nie musi) zadziałąć tak, że zbanuje wszytskie konta ale po odwołaniu konto główne może zostać odbanowane ale to już kwestia ABUSE, a nie moja.

    P.S.
    Nie odkopuj tematów.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •