Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Blad z respektem w klubie

    Jakim cudem do mojego klubu, gdzie limit respektu wynosi 500-1000(?), wg tego co mi widnieje w opcjach "Moj klub", wszedl gracz z respektem 350 000 respektu?
    abstrahuje od tego, ze ja sam majac 160k respektu moge tam raz wejsc raz nie, moge "niby wejsc" czyli dostac dziwke/dodatkowy napad ale zacpac juz nie moge, jest to niesamowicie zbugowane i nie do konca wiem czy jestem bezpieczny w tym swoim klubie czy jednak nie

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jumanji2 View Post
    Jakim cudem do mojego klubu, gdzie limit respektu wynosi 500-1000(?), wg tego co mi widnieje w opcjach "Moj klub", wszedl gracz z respektem 350 000 respektu?
    abstrahuje od tego, ze ja sam majac 160k respektu moge tam raz wejsc raz nie, moge "niby wejsc" czyli dostac dziwke/dodatkowy napad ale zacpac juz nie moge, jest to niesamowicie zbugowane i nie do konca wiem czy jestem bezpieczny w tym swoim klubie czy jednak nie
    nie ma takiego limitu jak 500-1000

    Limity w twoim klubie sa:
    0-5000
    5001-50000
    50001-100000
    100001-200000
    200001-300000
    300001-10000000000000

    Aczkolwiek - w tej grze już mnie chyba nic nie zdziwi co związane z bugami lub błedami popełnianymi przez osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie tej gry

    BŁĄD NA BŁĘDZIE BŁĘDEM POPĘDZA :d
    Last edited by PpG; 07-28-2014 at 12:02 PM.

  3. #3

    Default

    Też już poruszyłem ten temat .. niestety nadal nie dowiedziałem się jak to naprawdę działa Już nieraz mając respekt 60k spotkałem osoby z respektem ponad 200-300k Pomijając to, że StrykerPinho, który jak widać celuje w TOP1 killerów, spotyka ciągle osoby z całkowicie innych limitów, kiedy ja jakoś nie mogę spotakać osoby z niższego limitu ..

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TwojSzef View Post
    Też już poruszyłem ten temat .. niestety nadal nie dowiedziałem się jak to naprawdę działa Już nieraz mając respekt 60k spotkałem osoby z respektem ponad 200-300k Pomijając to, że StrykerPinho, który jak widać celuje w TOP1 killerów, spotyka ciągle osoby z całkowicie innych limitów, kiedy ja jakoś nie mogę spotakać osoby z niższego limitu ..
    Temat Strykera - to już inna bajka. A z tymi limitami - to racja - jakiś dziwny przekręt jest na TC skoro w klubie z limitem do 100k można natrafić na kogoś powyżej 200k :d

  5. #5
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35

    Default

    Wiecie panowie wy jesteście chyba /ciach za przeproszeniem albo wlazicie nie do swojego klubu. Dlaczego do mojego klubu nie wchodzą takie respy? U mnie wszystko gra tylko wy macie z tym problemy.
    Last edited by Tonik; 07-29-2014 at 10:35 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •