Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Dziwny zgon.

  1. #1
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35

    Default Dziwny zgon.

    Witam. Gdy latałem po klubach trafiłem na brazyla i co odziwo, zamiast zrobić operke jak mu wbilem do klubu, zajebal mnie w mniej niz sekunde. Nie sądzę, aby odświeżył i zajebał mnie w mniej niż sekunde w dodatku, że to nie on wchodził jak byłem w klubie tylko ja... A co dziwniejsze, ZABIŁ MNIE a pomimo to straciłem 7k STAT !
    Zostałeś zaatakowany przez XxSUEDxX Dzień 81 @ 22:30
    Przegrałeś walkę.
    Twoja inteligencja zmalała o 2230.
    Twoja siła zmalała o 7354.2.
    Twoja charyzma zmalała o 1691.7.
    Twoja wytrzymałość zmalała o 3534.1.
    Twoja broń wyrządziła 26265 obrażeń.
    Czy to normalne aby dostać -7k przy szpitalu? Staty mam 170k więc nie powinno być takiej opcji chyba.

  2. #2

    Default

    nie obraź się ale albo przestań w to grać albo pomyśl nad kolejnym postem... jeżeli załapałeś zgona to znaczy że miałeś dużo mniej stat proste i to jeszcze na złodzieju... narzekasz na ga itd to nie łaź po klubach, nie rabuj i już a jak chcesz sobie porabować to musisz być przygotowany na ewentualnego zgona... Skąd wiesz, że w sekundę Cie zabił? liczyłeś? przywyknij, że są lepsi od Ciebie i trenuj a nie swoje żale wylewasz tylko... pozdro!!!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35

    Default

    Nawet nie ogarnąłeś o co chodzi mózgowcu -.- zamknąć.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witaj aEv,

    jeśli chodzi o czas ataku to był on w granicach normy (jeśli chcesz znać dokładną wartość to prosze o pm)
    Jeśli chodzi o te - 7 k stat to widać po stratach, że zrobiłeś sobie typową sparówke. 7 k to nie jest dużo w Twoim przypadku, raptem 4,6 % stat.

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •