Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Exclamation Eski The Crims'i İstiyoruz.

Selamlar.

Thecrims eski sayılabilecek bir oyun ve birçok şeyden geçti. Açıklar, gerilemeler, gelişme çabaları vs. Oyun hep düşük ve bilsizi oyunculara çalışıyor. Onlarda okuyup öğrenmeli bizler gibi. Onların hatasını bize yüklemeyin lütfen.

Ya sunucu olarak farklılık olsun (yani isteyen eski tc zamanlarında istemeyen böyle tr1 tr2 gibi,) yada tam anlamıyla eskiye dönülsün. Al Capone'dan 500k parada nedir söyleyin ? 5m yazıyor orda ayrıca aldığım 30-50 saygınlık statlar ise 10ar 20şer geliyor. Eskiden Federalden bile 1m para gelirdi.

Siz bize oyun mu oynatmak istemiyorsunuz, yoksa kredi çektirmek mi istiyorsunuz ? Kontakla saldırının gitmesi zaten iyice berbatlaştırdı. Bi kere oyun strateji ve çokluluğun kazandığı bir oyun, yani clon'a oturmuş bir oyun, bunun gitmesi oyunun baş direğini kırdığı gibi diğer değişiklerde yerle bir etti.

Yeni oyuncularda gene aynı. Lütfen bunlar bir deneme sürümü gibi olsun ve diğer sezon düzeltilsin, değişsin artık. Ha gene çoğunluk memnuniyetsiz ise, tekrardan dönelim. Kaç senelik oyun 1 sezonun kaybı olmaz heralde değil mi ?

Gereğinin yapılması ve incelenilmesini arz ve talep ederim.

sana katılıyorum bro ii konuştun

Bu dediğini arkadaşlarımla paylaşacağım. Geri dönüt için teşekkürler.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

katılıyorum eski klonlu ve statların ve paraların eskiye dönük olduğu thecrims istiyoruz. yada server yapın bazı ark.ların dediği gibi.en azından oyuncu kaybetmezsiniz aksine kazanırsınız eskiler de oyuna dönmüş olur herkes istediğini alır.

Guest

arkadaşların yazdıklarını okudum ve hepsine katılıyorum bende uzun zamandır oynamıyordum bir gireyim çok güzel oyundu diyip yeniden kayıt oldum ama yenilikleri görünce pişman oldum eskiden araban vardı yarış yapıyordun şehir degiştirebiliyordun ayrıca fabrika alıp oraya koruma falan koyabiliyordun gerçekten daha zevkliydi lütfen birileri üst birimlere söyleyip eski the crims i getirebilir mi?

Eğer yeterli İngilizceniz varsa aşağıdaki bağlantı adresinde bu konu tartışılıyor.

http://forum.thecrims.com/showthread...-Crims-Classic
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com