Admin arkadaşlar bu konuyu gelen ticketlar kadar supporta ingilizce olarak bildirse gerçekten istediklerimiz olur diye düşünüyorum. Çoğu oyuncu benim gibi eski the crims istiyor. 2009 yılında oynamıştım en son.yada 2010 tam hatırlamıyorum. Tekrar başlayayım dedim aklıma geldi geçen bir girdim ki ne göreyim !! Oyun komple herşeyi değişmiş çok saçma birşey olmuş arkadaşlar yapmayın eskisi kadar süper değil artık. kusurlu olmuş. Örnek fahişeler genelevler anlamsız olmuş artık eskiden hepsinin bi anlamı vardı. sabotaj yapıyorduk pezevenklerin fahişeleri gidiyordu çulsuz kalıyorlardı. Sonra bu hapise kefalet verip çıkma olayı vardı gerçekten süperdi ve çok kapsamlıydı oyun. ama şuan çok sınırlama getirilmiş çok kötü olmuş. Ve şöyle bişey de varmış IP adresinden başka yerde charına girememe olayı varmış. E ben zorundamıyım evde hapsolmaya ? tatile gittim veya bi arkadaşıma örnegin ? O zaman ID PW ile olmasın kardeşim bu oyun. Direkt PC IP'sinden oyuna bağlansın. Nasıl olsa diğerleri banlanıyor. Çok saçma olmuş bu yeni sistem. Ve gerçekten dostum eski The Crims olmadıkça bu oyuna para harcamayı da düşünmüyorum. Öbür türlü kredi alıyorduk bişeyler yapıyorduk kendi çapımızda. Clone olayına da sınırlama gelmiş eskiden yasaldı bu. hatırlıyorum 7 char kasıp fed yapıyorduk arkadaşlarla . Yani bu oyun cok berbat olmuş sonra bu kanka ve öldürme olayları çok saçma yerlere gitmiş . Lütfen yetkililer duysun ve gerekli mesajı ulaştırsın. Aksi takdirde kullanıcı kaybeder bu oyun. Ki yeterince kaybettiğini de düşünüyorum zaten. Saygılar..