Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
    Guest

Default Lan olum soyguncu hesap bu sezonda ..

yahu bu oyunun tasarlayan beyine sesleniyorum lan aq oyunun soyguncu hesap nasıl ?? abi nasıl stat kasıcak 5 seviyeden sonra eğitim kalkıyor hayır xethene soruyorum kalkmıyor diyor birde adamın oyundan haberi yok o değil sonrada cevap vermiyor lan kalkdı diyorum cevap yok bu yorumu kesinlikle memox filanda görmiyecek konu silinip gidecek nediyimki oyundan soğuyutorsunuz vallahi

Guest

la beyinmi yok bu adamlarda lan soyguncu hesap motor soyuyor 10 stat geliyor 2 kere soyabiliyor bir biletde bu demek oluyor 20 şimdi 200 bilet var 200x20 = 4000 k stat ediyor be kafasına tecavüz ettiğim adamlar lan barda yaklanma oranına varsayarsakki 200 bileti biterene kadar illa 2-3 kişi karşılasıyor bize çakıyor hayır 500k statlı adam bile vurdumu 2k gidiyor lan bu soyguncu hesap nasıl kasacak bunu ilet allaşkına biri iletsin şunu ya

Guest

bunu iletin abi oyundan soğuyorsun it gibi kastığımız sezonda bile 10-20-100k bile gitse kasabiliyorduk lan ben şimdi nasıl kasıcam statdı yahu beyin mantık işi nasıl alıyor bunu ya böyle birşey olmaz abi charımı haplıyım 1milyon sayada stat olsun level atlıyalım ? bumu yada soygun soyalım yapmayın ya