Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
    Guest

Question moderator bana bir yol söyle lütfen

Öncelikle selamun aleykum
    Şunu belirtmek istiyorum birine saldırcağım zaman ismine tıklıyorum saldır diyorum red relation ship falan filan bişi diyor kimseye saldıramıyorum millet çatır çatır beni indiriyor başlarım böyle adalete eski crims daha süperdi oyunun ağzına sıçmışsınız. İstersen profilimede bakabilirsin ne kadar kontak atıp saldırsamda red relation ship diye saçma bi yazı çıkıyor saldıramıyorum 2-3 soygun yapıyorum başkası beni indiriyor buna harbi çok ayar olmaya başladım bana adam akıllı bir çözüm soylemeni istiyorum yok tarayıcı marayıcı muhabbeti yaparsan yemezler tarayıcıyla alakalı değil neden bu eskisine ziyaen boklaştırdığınız oyun böyle kahpe biçimde ?

Öncelikle kaba bir kişi olduğunu belirtmek isterim. Soruna gelecek olursak artık bir diğer oyuncu ile sağlam kontak kurarak ona saldıramazsın gece kulübü veya rave partylerde denk gelip hızlı davranman gerekir.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Kaba olduğum için kusura bakmayın sinirden bi an ne yazcağımı bilemedim hızla alakası yok denedim bi arkadaştan rica edip o rave partime girer girmez saldır yaptım red relation ship dedi saldırmadı ama diğer benden saygınlığı yüksek kişiye rica ettim güm indirdi bende olmuyor diğerlerinde oluyor bunu çözemedim eski crimste böyle bir hata yoktu kafamız rahattı şimdi saygınlık bile kasamıyorum brezilyalılar yüzünden nickimimi ezberlemişler bilmiyorum aynı nick 4 kez beni infaz etti

Guest

Quote Originally Posted by prada View Post
    Kaba olduğum için kusura bakmayın sinirden bi an ne yazcağımı bilemedim hızla alakası yok denedim bi arkadaştan rica edip o rave partime girer girmez saldır yaptım red relation ship dedi saldırmadı ama diğer benden saygınlığı yüksek kişiye rica ettim güm indirdi bende olmuyor diğerlerinde oluyor bunu çözemedim eski crimste böyle bir hata yoktu kafamız rahattı şimdi saygınlık bile kasamıyorum brezilyalılar yüzünden nickimimi ezberlemişler bilmiyorum aynı nick 4 kez beni infaz etti
    Eger bir kisi ile ayni gece klubunde rastlasiyor isen,kacamadan seni hastanelik etmesi kacinilmaz olabiliyor eger kavgayi kazanirsa tabiiki,ayni kisinin 4 kez seni oldurmesi demek senin takildigin gece kluplerine o da giriyor demektir.