Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Guest

    Default Noční život/kšefty/ulička

    K nočnímu životu... ono už nejde získat výdrž vstupem do bordelu a zaplacením si děvky? Jsem si jistá, že když jsem to před lety hrála naposled, tak to šlo, ale teď tu možnost nevidím...
    Kšefty... nejdou mi přejmenovat bordely, ani vybrat, který děvky chci dát do kterýho, cena vstupu... Jsem pasák, level 2 (logla jsem se před pár dny a tohle kolo beru jako trénink a připomenutí, jak to tu chodí). To se to tu tak předělalo, že už to nejde? Nebo nějakej personal problem?
    A poslední věc směřuje k uličce... v úkolu se píše, že jsem dostala vztah od automatický postavy - Billa, ale já nic nedostala. Co s tím?

    Tohle kolo už je to v podstatě fuk, ale nerada bych, aby mě to omezovalo v těch dalších... Tak díky těm, kdo se ozvou a ideálně i poradí

  2. #2
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    64

    Default

    Bordely sú zrušené myslím, že od kola 55. Bordely kupuješ len na to, aby si mohol/a mať viac šlapiek resp. čím viac chceš kúpiť šlapiek, tým viac musíš kúpiť bordelov. Počet bordelov, koľko môžeš kúpiť, závisí od Tolerancie, resp. čim viac tolerancie, tým viac bordelov a tým viac môžeš kúpiť šlapiek. Výdrž si doplníš len drogami.
    Last edited by nofireK; 03-16-2015 at 03:59 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •