Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Default Luźne propozycje

    Na początku chciałbym zaznaczyć, że są to luźne propozycje, a zarazem pstryczek w nos, aby zachęcić do dyskusji i rozważeniu tego o czym chcę tutaj napisać.
    Od razu przepraszam też za chaotyczne opisanie tego, ale mam nadzieję, że po przeczytaniu każdy będzie wiedział o co mi chodzi.

    Po pierwsze. System misji - po przeczytaniu dzisiejszego postu na forum + dla Was. Tego mi brakowało i miałem też o to zapytać. Liczę również, że trochę te misje unowocześnicie tzn.:
    - Początkowe misje ( 4-5 misji) na zapoznanie się z grą dla nowych graczy. Tj. Jak działa diler, budynki, dziwki, rabunki, skoki gangowe, napad etc.
    - Rozbudowane misje (sama idea, jak będziecie zainteresowani to mogę podać przykładowe takie misje)
    - Misje eventowe (to też na pobudzenie graczy. np. jest event Oil dubai. Wtedy misja do niego wykonaj x skoków)
    Ps Dobrze by było aby w gazetce dla każdego z osobna wyświetlalo komunikat o nowych/dostępnych misjach, lub chociaż jakieś podświetlenie w menu.

    Ale nie o tym chciałem pogadać.
    Po drugie. Coś co mnie osobiście rozwala w tej grze.

    Załóżmy hipotetycznie:
    Nowy gracz wkręca się w grę, gra w nią jak pojeb...itd trenuję w każdym dniu 2 treningi, wykorzystuję 100% biletów i co się okazuję na koniec? Nawet nie jest w topce. Dlaczego? Bo tutaj na topkę (o pierwszych 5-ciu miejscach światowej topki już nawet nie wspominam) walczą gracze, którzy mają "plecy". Mówię tutaj o sytuacji o której sam wiem. Granie na 5-10-15 i cholera wie ilu jeszcze kontach i w czasie rundy/na koniec rundy zlewaniu statystyk. To jest chore przecież. Dodatkowo liczne pisanie na skwerze tekstów typu: oddam staty, sprzedam staty, dam sie zabic, wysysanie przez gang statów i wiele więcej. Nowa osoba grając w tą grę, gwarantuję Wam, że mimo iż na pierwszy rzut oka gra jest super i sam mam do niej sentyment to psuje ją właśnie takie coś. Osobą grającym tutaj stale jest na rękę, bo jak to się mówi? W tej edzie zagram na Ciebie, Ty w następnej na mnie (albo i nie, bo żartowałem). No ludzie, nie uważacie, że coś tutaj jest nie tak?

    Dodatkowo jeszcze mnie śmieszy ten system napadów, gdzie nie raz się spotkałem z tym, że dostawałem hita nawet jak się czerwony kontakt nie świecił. Jak tak szybko dawają napad? Otóż może jakby działało to:
    Proszę zapamiętaj, przy używaniu paru przeglądarek lub zakładek jednocześnie, możesz zostać wywalony z klubu!
    To by nie zdążyli.

    Wgl. jeśli o mnie chodzi to bym zrezygnował z napadów. Rozumiem, że to nieodłączny element gry, który zawsze był, ale może pora na zastąpienie go czymś innym, bardziej zdrowym? Np.

    - zostawić napady, ale zamiast stat otrzymywać punkty (ilość zależna tak jak teraz ilość stat). To samo z napadami gangu

    Plusy tego?
    - Ranking top na podstawie punktów a nie kili
    - Nie będzie zlewania stat z x kont na jedno
    - Nie wygra konto na które grało 10 innych kont
    - Wygra ten co jest najaktywniejszy i sam sobie wyklikał wygraną
    - Trudniej będzie zdobyć resp, bo 15 dnia nikt nie bedzie atakowal monotonnie milion razy na harlejowcow, aż 90-tego dnia nie wbije watykan
    - etc....

    Zachęcam do dyskusji

  2. #2
    Guest

    Default

    Misje, misje a co jeżeli dany gracz nie chce wykonywać danych misji skakać monotonnie rabunków ? a tylko te które są wymagane do next rangi.


    Dodatkowo jeszcze mnie śmieszy ten system napadów, gdzie nie raz się spotkałem z tym, że dostawałem hita nawet jak się czerwony kontakt nie świecił. Jak tak szybko dawają napad? Otóż może jakby działało to:
    Proszę zapamiętaj, przy używaniu paru przeglądarek lub zakładek jednocześnie, możesz zostać wywalony z klubu!
    To by nie zdążyli.
    JEDNOCZEŚNIE chyba rozumiesz co dane słowo oznacza (1. «w tym samym czasie») oznacza to iż jeżeli wejdziesz do klubu zaś w oknie obok masz otwartą rubrykę rabunku i wykonasz rabunek to automatycznie wyrzuci Cię z klubu, tak samo, jeżeli wejdziesz do klubu zaś w oknie obok masz otwartego dilera i tylko dragi zmienią swój stan zaś ty nic nie klikniesz to wyrzuci Cię z klubu.
    I o to w tej regułce chodzi "przy używaniu paru przeglądarek lub zakładek jednocześnie, możesz zostać wywalony z klubu"
    Także jeżeli wejdziesz do klubu zaś w oknie obok będziesz miał otwartą zakładkę napad i złapiesz kontakt wystarczy tylko odświeżyć zakładkę napadu i szybko zmielić, więc nie doszukuj się problemu tam gdzie go niema tylko ćwicz refleks w uciekaniu


    Zaś co do systemu napadów opisanych przez Ciebie to totalna porażka, w jednej edycji już tak było z napadami gangowymi za które nie otrzymywało się statystyk a punkty gangu pomysł się nie sprawdził także wrócono do stanu poprzedniego który sprawdza się od praktycznie pierwszych rund.
    Zresztą obecnie jest przelewanie statystyk po wprowadzeniu zmian w napadzie wymienionych przez Ciebie nadal byłoby przelewanie ale punktów.

    Nie próbuj zmienić czegoś co dobrze działa po prostu się dostosuj.

  3. #3
    Guest

    Default

    Od razu zostawcie Rabunek i Klub, 2 zakladki wystarcza, albo lepiej sam rabunek i nieskończona energie. Wygra ten ktory bedzie "najaktywniejszy" ?

  4. #4
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Ok I made some idea of what you wrote but could you PLEASE send this to me in English or talk to our Polish crew . My email [email protected] . Please contact me
    Thanks for the feedback

  5. #5

    Default

    ok, i send my ideas to you

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •