Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Hesap banned

Default Hesap banned

Merhaba arkadaşlar;

Hesabımın banlanması sonucu türkçe açmış olduğum ticket e ingilizce cevap geldi ve tekrar hesabımınla oynamak adına bir mesaj atmam gerekiyor yardımıcı olabilirmisiniz.

Açtığım hesaplar arasında herhangi bir çıkar sağlanmadı
    oyunu keşfetmek adına 2 farklı hesap daha açtım ve sadece birkaç dakika kullandım hesapları kuralları öğrendikten sonra hesaplara tekrar giriş yapmadım

her 3 hesapta birbiri ile hiç bir bağlantı sağlamadı .

durumun tekrar değerlendirilmesi ve Redjohn34 isimli hesabımla tekrar oyuna devam etmek isitiyorum .

Merhaba Redjohn

Sen İngilizce olarak iletilmesi istenen metni türkçe supporta at ben direkt olarak ileteyim.

İyi oyunlar.

Guest

Merhaba,
    Şikayeti doğru yerdenmi yapıyorum emin değilim ama umarım burasıdır.

Oyun günü ile 138. gün saat 04.11den başlamak üzere 04.11-04.31-04.32-04.39 ve 139. gün 23.39 saatlerinde ahmetsevim isimli oyuncu tarafından, özel mesaj aracılığı ile tarafıma ağır küfürler edilmekte. Kendisine hiç bir şekilde küfür etmememe rağmen kafasına göre küfürleri sıralamakda. İhtiyaç durumunda ekran görüntülerinide atabilirim. gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

MErhaba

ÖZel mesajlar iki oyuncuyu alakadar eder onlara biz mudahale edemiyoruz engelleyebilirsin böylelikle sana özel mesaj atamaz.