Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35

    Default Nagroda za wirtualny rabunek gangowy.

    Zauważyłem, że w wirtualnym gangu dostaje się mniej pieniędzy za rabunki, czy to normalne? Za Billa Gatesa, gdzie minimalna nagroda to 4mln ja dostaje nawet po 2.8mln, czy to jest normalne? Ucieka nawet po 1.2 mln na skok, o co chodzi? To jest jakaś taka kara za korzystanie z wirtuala a nie posiadanie swojego gangu?

    Kasa na każdego uczestnika skoku: $4,024,020 - $5,405,400 podczas gdy ja dostaje po $2826629.

  2. #2
    Guest

    Default

    To nie kara sprawdź logi być może dany rabunek zaakceptowało więcej graczy czego skutkiem jest mniejsza nagroda za dany rabunek.
    Kolejna opcja jest taka iż gangi wirtualne nie mają opcji dotacji czyli nagrody za rabunki będą standardowe (małe)
    w normalnym gangu masz możliwość dotacji "Strategia rabunku" gdzie po każdym ukończonym lvl'u dostajesz jakiś % więcej pieniędzy za wykonany rabunek.

  3. #3

    Default

    Hej yneb,

    Tak, jest to normalne. W wirtualnym gangu nigdy nie będziesz mieć takiej samej ilości gotówki z rabunku jak w zwykłym gangu. Ma to zachęcić graczy do wspólnej gry w społeczności.

    Pozdrawiam,
    vastiq
    ________________________
    vastiq
    Abuse Team
    http://support.thecrims.com/

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •