Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 1 of 1

Default Round 100, BİLGİLENDİRME!

Merhaba Arkadaslar. Round 100 ile ilgili sıkça sorulan birkaç soru var onları cevaplayacağım bu topicte.

1-) Neden eskiden oldugu gibi karakterler geri geldi?

Oyunculardan gelen geri bildirimler sonucu karakterleri geri getirdik. Yeni oyuncuların genellikle yetenek puanları ile ilgili sıkıntıları vardı.

2-) Peki ne değişecek şimdi?

Önceki karakterlerin yanısıra 2 yeni karakter getirdik en önemlisi ise bu karakterleri seçiyorsunuz ve değiştirme hakkınız yok! O yüzden karakterleri seçerken dikkatli olun.

3-) Hangi karakter daha avantajlı?

Ben İş Adamı ve Pezevenk karakterlerinin avantajlarını beğendim ama tabii ki oynadıkça farklı tarafları göreceğiz.

4-) Neden yeni tasarıma geçmedik?

Çünkü yeni tasarım ve karakterler arasında bir seçim yapmamız gerekiyordu. Yeni tasarım zaten Kasım sonu Aralık bası gibi hazır idi yani yetişmemesi gibi bir durum yoktu ki yeni tasarımla ilgil ekran görüntülerini cok önceden yayınladık.

5-) Neden tüm karakterlerde item yok? (Tüccar için 3 item verilecek uyusturucularda %15 indirim, iş adamı için %50 binalardan %50 daha fazla uyusturucu ve pezevenk için fahişelerden %100 daha fazla kazanç ve her karakter için bir yatırım itemi) Peki neden Borsacı/Soyguncu ve Tetikçi için item yok?

Sadece Borsacı için normal bir item yok. Tetikçide 2 item Soyguncuda bir item daha olacak. Eğer karakterlerin itemleri ile ilgili bir öneriniz varsa lütfen bana ulaşınız (Bebynho)

6-) Sunu görüyoruz ki bir çok takım round 100 için geri dönüyor Round 100 cok özel bir round onun için yanlış birşey olmaması gerekiyor onları (tüm oyuncuları) korumak için ne yapacaksınız?

Eski oyuncuların geri dönmesi bizi çok heyecanlandırıyor ki sezon sonunda onların geri dönüşlerini bekliyoruz sezon ile ilgili. Takımları oyunda tutmak zor çünkü bir çok takım oyunu ezberler ve tek bir akış içerisinde taktiğini oluşturur fakat artık birden fazla karakter var ve bu karakterlerin her birinin ayrı bir oyun akışı ve taktiği var.

7-) 100 sezon geçti zaten (69.1.2 99.1 gibi sezonları baslattıgımız için) Kazananlara ödüller ne olacak? Oynayan oyunculara özel birşey verilecek mi?

Ödüllere gelince, ödüllerimizi totalde 1000 doların üzerinde tutuyoruz bu sezon, kill'de dereceye girenlere 2 katı kredi verilecek. Ayrıca; madalyaları değiştiriyoruz ve oynayan her oyuncuya Round 100'e özel bir madalya veya rozet verilecek.

Neden Tetikçi dısındaki karakterlerin seviye atlaması için adam öldürmeleri gerekiyor?

Level 12 (Baba) seviyesine ulaşmak için Tetikçi dısındaki karakterlerin biraz daha fazlasını yapması gerektiğini düşündük. Ama tabii ki geri dönüşler ve önerilere her zaman açığız.

9-) Saldırı limitleri oluşturdunuz (her oyuncuya her oyun günü sadece 2 saldırı yapılabiliyor) ayrıca çete ve tekli saldırılarda gelen statlardaki limitler. Dahası antreman bölümünü getirdiniz ki bu oyunu daha da kolaylaştırıyor. Neden eski sisteme dönmüyorsunuz? Eski roundlar çok güzeldi. Neden oyunu gittikçe daha kolaylaştırıyorsunuz?

Bu sizlerin bakış açısına ve oyun tarzınıza bağlı birşey. Ben 100 hesap kasarak mükemmel statların yapıldığı sezonlarda oynadım ki bu antremanlardan 10k almaktan daha kolaydı ve daha fazla stat kazandırıyordu. Tüm bu değişiklikler 50 kişilik takımlara karsı oynamak zorunda kalan oyuncuların geri dönüşleri ve önerileri doğrultusunda oluştu. 50 kişilik takımlara karşı tek basına oynamak sorun değil fakat sadece stat bağışlarıyla sezonu kazanınca o takımlara karsı yine bu bir problem oluşturuyordu.

Oyunun eskiye kıyasla daha kolay oldugu fikrine katılıyorum ama bu kolaylık antremanlardan kazanılan statlar'dan dolayı değil. Oyun kolay çünkü hem daha fazla bilgiye kolayca ulaşabiliyorsunuz hem de kendinizi geliştirebilmeniz için imkanlar oluşturduk örneğin 40 50 sezon öncesinde olmadıgı gibi.

10-)Bir oyuncunun herhangi bir çete soygununa gücü yetmese de o soyguna girebilmesi mümkün mü? Çünkü eğer bir oyuncu statları yetmediği bir çete soygununa girerse aynı soygunu aynı çetede yapan diğer oyuncular yok yere stat kaybediyor hapis olarak.

Aslında bu oyunu daha da kolaylaştırabilir ama öyle bir sisteme geri döneceğimizi zannetmiyorum (bu sistem daha önce vardı soyguna girenlerin total güçleri hesaplanır çete soygunu ona göre başarılı olurdu) Simdi artık bu olay biraz daha heyecan verici..

11-)Soyguncu karakterine özel bir soygun var, 1. günden itibaren bu soygun mevcut olacak mı?

Yakuza soygunu gibi bu soygun da 130. günden itibaren mevcut olacak. Kalıcı olacak ve 1kk soygun gücü gerektirecek.

12-) Karakterimizi sezon boyunca değiştirebilecek miyiz yoksa ilk seçtiğimiz karakter kalıcı mı olacak?

Karakterinizi bir kere seçersiniz sezon boyunca bir daha değiştiremezsiniz.

13-) TheCrims'in bir application (telefon uygulaması) olacak mı? (IOS ve Android için)

Yeni tasarım ile birlikte kodlamaları değiştirdik bu kodlamalarla beraber artık oyunun bir telefon uygulamasını oluşturmak daha kolay ve bir telefon uygulaması olacak fakat simdilik kesin bir tarih veremiyorum. Su an ki hedefimiz ve önceliğimiz sadece 101. sezon ve bu sezonda artık yeni tasarımı hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim. Umarım round 100 çok güzel bir sezon olacak. Sunu unutmayın sizlerin geri dönüşleriniz ve önerileriniz bizler için ÇOK ÖNEMLİDİR!

Karakterlerin avantaj ve dezavantajlarına buradan bakabilirsiniz https://beta.thecrims.com/help/guide#/

Last edited by TcTaBuTcU; 03-14-2018 at 02:26 AM.
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]