Cześć wszystkim, 100 runda już niebawem. Crew przygotowało tym razem dla was krótki film - wywiad z menedżerem, w którym odpowiada na pytania, które przetłumaczyłem poniżej. Mam nadzieję, że ta forma wam się spodoba. Jak sami zauważycie jakość nagrania nie jest idealna. Następnym razem będzie lepiej! Tutaj macie link do filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=6HUR3aHe5zs
Wrzucam poniżej krótkie tłumaczenie, aby Ci, którzy nie znają angielskiego wiedzieli, czego dotyczyła rozmowa:

Jestem tutaj, aby odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie 100 rundy. Więc zaczynamy.

1. Dlaczego w TC wróciły profesje!?

Przywróciliśmy je, ponieważ dostawaliśmy opinie od graczy. Szczególnie nowi gracze mieli problemy ze zrozumieniem systemu punktów umiejętności

2. Co się zmieni tym razem?

Tym razem będziemy mieli 2 nowe profesje i najważniejsze: NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZMIANY PROFESJI.

3. Która profesja Twoim/Waszym zdaniem jest najsilniejsza?

Podoba mi się biznesmen i alfons, ale podczas rundy oczywiście okaże się co innego.

4. Dlaczego nie mamy jeszcze nowego designu?

Ponieważ mieliśmy do wyboru pomiędzy designem a profesjami. Design był ukończony na końcu listopada - początku grudnia także posiadaliśmy zdjęcia jak to będzie wyglądać dużo wcześniej. Zmieniliśmy także w dużym stopniu kod gry.

5. Dlaczego nie możemy mieć przedmiotów dla wszystkich profesji? Ponieważ teraz mamy 3 przedmioty dla dilera (15% zniżki na dragi), biznesmena (50% więcej zysku z produkcji budynków), alfonsa (100% więcej zysku z dziwek) i jeszcze jeden przedmiot (do inwestycji) dla każdego. Dlaczego makler giełdowy/złodziej/morderca nie mają ich?

Jedyna profesja, która nie posiada przedmiotu dla jej cech jest makler giełdowy. Morderca obecnie ma 2 przedmioty i złodziej 1... Jeśli wymyśliliście jakiś nowy przedmiot, dajcie mi znać.

6. Jak możemy zobaczyć, wiele teamów wraca do gry w 100 rundzie, co zrobicie by ich zatrzymać? Setna runda jest specjalna, jeśli będzie źle dopracowana co zrobicie?

Uwielbiam fakt, że starzy gracze wracają do gry i po tej rundzie, będę czekał na ich opinie. Utrzymanie teamów w grze jest trudne, od kiedy większość teamów chce, by gra toczyła się w jednym, specyficznym kierunku.

7. 100 rund za nami, nawet więcej z powodu xx.1 .2 .3... bardzo dużo czasu za nami! Jaka będzie pula nagród i co otrzymamy za granie w tej specjalnej rundzie?

Jeśli chodzi o stawki, podniesiemy stawkę pieniężną na sumę 1000 dolarów i podwoimy stawki w kredytach za top killerkę. Będziemy mieli nowe medale i specjalną odznakę lub medal za granie w 100 rundzie.

8. Dlaczego musimy zabijać ludzi, aby zwiększać rangi na wszystkich profesjach, nie tylko na mordercy?

W celu osiągnięcia poziomu 12 (ojciec chrzestny), myślimy, że musicie zrobić wszystkiego po trochę. W każdym bądź razie, wysłuchamy waszych opinii i propozycji zmian dotyczących wymagań osiągnięcia danych rang.

9. Zrobiliście limity do napadu - tylko dwa na dzień tc, limity z otrzymywania stat z pojedynczych i gangowych napadów. Dodaliście także treningi, co czyni grę prostszą. Dlaczego nie chcecie wrócić do starych czasów? Pierwsze rundy były świetne. Dlaczego ciągle robicie grę prostszą?

To zależy od perspektywy postrzegania... Granie w czasach, gdy posiadaliśmy darmowe staty z 100 kont było jeszcze prostsze i dostawanie 10k stat z treningów każdego dnia TC. Te zmiany zrobiliśmy na podstawie opinii od graczy, którzy byli zmęczeni grając przeciwko "teamów składających się z 50 graczy". Granie przeciwko teamom składających się z 50 graczy może być ok, ale kiedy wygrywasz rundę z powodu donacji wtedy jest coś nie tak z grą.

Zgadzam się, że gra jest łatwa, ale nie z powodu stat z treningów. Gra jest prosta, ponieważ teraz macie dużo informacji w trakcie rundy i dużo pomocy, która pozwala wam piąć się w górę, rzeczy, których nie było powiedzmy 40 rund temu.

10. Jest możliwe, aby zrobić coś takiego, jeśli ktoś nie posiada stat na gangowy rabunek, wtedy ta osoba nie może dołączyć do rabunku? Ponieważ jeśli gracze dołączają do rabunku bez wymaganych stat, wtedy inni gracze tracą statystyki za nic.

Tak, to by zrobiło grę jeszcze prostszą, Myślę, że nigdy nie pójdziemy w ten system. Gra potrzebuje odrobiny dramatu...

11. Nowy, ekskluzywny (czy będzie losowy) rabunek dla złodzieji zostanie dodany od dnia 1?

To będzie dzień 130 tak samo jak yakuza, będzie to stały rabunek, na który będziecie potrzebować 1kk mocy rabunkowej.

12. Będzie można zmienić profesję w trakcie zmiany rundy, czy jest stała do końca?

Profesja jest stała, bez możliwości zmiany.

13. Data wypuszczenia appki dla tc (ios/android)

Od kiedy zmieniamy kod gry, to będzie prostsze dla naszego developera - utworzenie interfejsu programistycznego aplikacji, który jest niezbędny dla appki, ale na ten czas, nie znamy dokładnej daty wypuszczenia appki. Naszym następnym priorytetem na rundę 101 jest wdrożenie nowego designu.

Chcę podziękować wam za zainteresowanie, Mam nadzieję, że będziemy mieli świetną rundę i pamiętajcie: NAPRAWDĘ potrzebujemy waszych opinii.

Translated by vastiq.