Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Exclamation İp çakışması

Merhaba sezon başladı başlıyalı bende bazen kendi profilimde hastanelerde vb yerlerde bu hata ile karşılaşıyorum..

sadece kendi şahsi bilgisayarımdan giriyorum başka bilgisayardan girmiyorum neden böyle bir hata alıyorum anlam veremedim bug olabilir mi ?

yorumlarınızı veya moderatör arkadaşlarımın bana yardımcı olursa sevinirim iyi günler.. sdsadsd.jpg

Quote Originally Posted by biggas View Post
    Merhaba sezon başladı başlıyalı bende bazen kendi profilimde hastanelerde vb yerlerde bu hata ile karşılaşıyorum..

sadece kendi şahsi bilgisayarımdan giriyorum başka bilgisayardan girmiyorum neden böyle bir hata alıyorum anlam veremedim bug olabilir mi ?

yorumlarınızı veya moderatör arkadaşlarımın bana yardımcı olursa sevinirim iyi günler.. sdsadsd.jpg
    Sadece kendi bilgisayarından giriyorsan sıkıntı yok.
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Sadece kendi bilgisayarından giriyorsan sıkıntı yok.
    sadece kendi bilgisayarımdan giriyordum ama şu an ban yedim oha ne alaka şoktayım kunfeyequinn ve sh0ney hesabım ban yedi anlamsız bir şekilde

ama sürekli aynı hatayı alıp duruyorum anlamadım gitti :S

Quote Originally Posted by sh0ney View Post
    sadece kendi bilgisayarımdan giriyordum ama şu an ban yedim oha ne alaka şoktayım kunfeyequinn ve sh0ney hesabım ban yedi anlamsız bir şekilde
    Selam dostum,

Güvenlin olmasına rağmen iki hesaba da direk giriş yapmışsın. Güvenlinin nasıl kullanıldığını bilmiyorsun sanırım. Bu nedenle ban yedin. 2 hesaba da aynı bilgisayardan kendi şifreleri ve kendi kullanıcı adlarıyla girersen bu ban sebebidir.

Güvenli nasıl çalışır;
    A hesabından B hesabına güvenilir verdiğinde, B hesabına bir mesaj gider ve güvenilir hesaplar bölümünde de bir şifre görünür. Bu demektir ki A hesabından güvenilir almışsın.

B hesabına kendi şifresi ve kullanıcı adıyla direk girebilirsin. Fakat güvenilir verdikten sonra A hesabının kullanıcı adı ve şifresini unutmalısın. O hesapla ve o bilgilerle işin olmayacak. En azından B hesabına giriş yaptığın bilgisayarda olmamalı. Olursa BAN.

Şimdi gelelim A hesabına nasıl gireceğine.
    B hesabında güvenilir hesaplar bölümünde oluşan şifreyi kullanarak, ve B hesabının kullanıcı adıyla giriş yapabilirsin.

B hesabının kullanıcı adı
    B hesabına gönderilen özel şifre/Güvenilir hesaplar bölümdeki kod.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

Quote Originally Posted by eagleking52 View Post
    Selam dostum,

Güvenlin olmasına rağmen iki hesaba da direk giriş yapmışsın. Güvenlinin nasıl kullanıldığını bilmiyorsun sanırım. Bu nedenle ban yedin. 2 hesaba da aynı bilgisayardan kendi şifreleri ve kendi kullanıcı adlarıyla girersen bu ban sebebidir.

Güvenli nasıl çalışır;
    A hesabından B hesabına güvenilir verdiğinde, B hesabına bir mesaj gider ve güvenilir hesaplar bölümünde de bir şifre görünür. Bu demektir ki A hesabından güvenilir almışsın.

B hesabına kendi şifresi ve kullanıcı adıyla direk girebilirsin. Fakat güvenilir verdikten sonra A hesabının kullanıcı adı ve şifresini unutmalısın. O hesapla ve o bilgilerle işin olmayacak. En azından B hesabına giriş yaptığın bilgisayarda olmamalı. Olursa BAN.

Şimdi gelelim A hesabına nasıl gireceğine.
    B hesabında güvenilir hesaplar bölümünde oluşan şifreyi kullanarak, ve B hesabının kullanıcı adıyla giriş yapabilirsin.

B hesabının kullanıcı adı
    B hesabına gönderilen özel şifre/Güvenilir hesaplar bölümdeki kod.

evet nasıl kullanılacağını bilmiyordum açıkcası ama ben sorduğumda tabutcunun bana dediği şey : Aynı pc den giriyorsan ve stat alışverişi yapmıyorsan 2 hesap kullanabilirsin'' bende stat alışverişi yapmadım gördüğünüz üzere fakat ban açılıcak mı şu an

evet nasıl kullanılacağını bilmiyordum açıkcası ama ben sorduğumda tabutcunun bana dediği şey : Aynı pc den giriyorsan ve stat alışverişi yapmıyorsan 2 hesap kullanabilirsin'' bende stat alışverişi yapmadım gördüğünüz üzere fakat ban açılıcak mı şu an
    Selam Shoney,

Lütfen bu durumu Abuse Complaints only bölümüne ticket at ve açıkla.
    Orada durumun tartışılır. Durum değerlendirmesinden sonra banının açılıp açılmamasına karar verilir.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

Hocam kendi ağzınla söylüyosun su su hesabım diye, kurallarda yazmıyomu birde fazla hesapla oynamak yasaktır diye?
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Hocam kendi ağzınla söylüyosun su su hesabım diye, kurallarda yazmıyomu birde fazla hesapla oynamak yasaktır diye?
    başkan doğru diyosun da olayla küçük biyanlış anlama var ben konuyu anlamamışım tam olarak. birbirlerine güvenilir hesap verince stat alışverişi yoksa hesapla oynayabilirm sandım ondan kaynaklı

Tags for this Thread