Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Default Beta Sv hakkında

İyi günler, ben betada karakterleri denemek avantaj ve dezavantajlarını öğrenmek amacıyla farklı farklı açıp sildim fakat 2 kere sıfırlama kotasının olduğunu okumamışım. Beta serveri açısından karakteri sildirebilme şansımız var mı ? yeni sezon için deneyim vs avantajını elde etmek için sıfırlamıştım. Eğer sildirebilme imkanım olursa başka denemek istiyorum teşekkürler

Quote Originally Posted by sh0ney View Post
    İyi günler, ben betada karakterleri denemek avantaj ve dezavantajlarını öğrenmek amacıyla farklı farklı açıp sildim fakat 2 kere sıfırlama kotasının olduğunu okumamışım. Beta serveri açısından karakteri sildirebilme şansımız var mı ? yeni sezon için deneyim vs avantajını elde etmek için sıfırlamıştım. Eğer sildirebilme imkanım olursa başka denemek istiyorum teşekkürler
    Silmeden baska bir hesap acabilirsin, neden silmek istiyorsun ki?
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Silmeden baska bir hesap acabilirsin, neden silmek istiyorsun ki?
    Benim internet iplerinde vs sorun var yeni hesap açamıyorum ip banlı oluyorum falan filan az çok bilirsin tabutcu bu sorunu çözecez diye baya uğraştık. Yeni hesap açmayı denediğim de 24 saat başka bir hesap giremezsin gibi bir hata veriyor

Selam Sh0ney,

Bu hatayı betada da alıyor musun? Betada multi oyunda banlama vaya herhangi bir sorun olmuyor çünkü...
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

Quote Originally Posted by eagleking52 View Post
    Selam Sh0ney,

Bu hatayı betada da alıyor musun? Betada multi oyunda banlama vaya herhangi bir sorun olmuyor çünkü...
    Yok dostum bu öyle bi ban değil bu garip bi ban ipler hakkında sv otomatik banlıyor tabutcu onu biliyor daha önce çözmek için çok uğraştık memox falan da halledemedi galiba internet sağlayıcısından kaynaklanan bir sorunmuş modem resleyince ip değişip öyle girebiliyorum oyuna biraz garip benim olay

Tamam hocam bi ticket at ne yapmak istiyorsan oradan belirt halledelim senın sorunu biliyorum ben yardımcı olucam.
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Tamam hocam bi ticket at ne yapmak istiyorsan oradan belirt halledelim senın sorunu biliyorum ben yardımcı olucam.
    Tamam tabutcu ticket atıyım. Son bi sorum var biraz özel gibi. League Of Legends diye bir oyun biliyor musun ya da oynadın mı ? onunla ilgili ufak bi problem bu oyunla ilgili de olabilir.

Tamam tabutcu ticket atıyım. Son bi sorum var biraz özel gibi. League Of Legends diye bir oyun biliyor musun ya da oynadın mı ? onunla ilgili ufak bi problem bu oyunla ilgili de olabilir.
    Hayır oynamadım. Ne gibi bir problem?
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Hayır oynamadım. Ne gibi bir problem?
    Tr Sv sinde oynadığımda 60 ping alıyorum avrupa sunucusunda oynadığımda da aynı pingi alıyorum. Lokasyon problemim var anladığım kadarıyla ama iplerim tr de görünüyor sorunu o kadar araştırdım ticket attım falan vs yine de düzelmedi vpn falan hiç birşey yok sebebini çözemedik

Tr Sv sinde oynadığımda 60 ping alıyorum avrupa sunucusunda oynadığımda da aynı pingi alıyorum. Lokasyon problemim var anladığım kadarıyla ama iplerim tr de görünüyor sorunu o kadar araştırdım ticket attım falan vs yine de düzelmedi vpn falan hiç birşey yok sebebini çözemedik
    Hımm bak demekki gercekten sorun senden kaynaklanıyormus. Sen bi bana skype'den ulas sana kalıcı bi çözüm bulmaya calısalım. tctabutcuvsbayqqq
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]