Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 101
  1. #31

    Default

    Chyba tylko frajer nabierze się na podbicie stat i respa

  2. #32
    Guest

    Default

    Zdziwił byś się ile osób na to się nabiera;/. Wielokrotnie byłem świadkiem takiej sytuacji, nie zawsze chodziło o podwyższanie stat ale też o darmowe kredo, wyjscie ze szpitala/więzienia, a ludzi to kusi...

  3. #33

    Default

    co za frajer podaje hasło to nie wiem

  4. #34

    Default

    mnie też chcieli nabrać na podwyższenie stat ale nie skusiłem się

  5. #35
    Guest

    Default

    zrozum, ktoś kto dopiero zaczął grać w TC widzi że na skwerze/w pace/w szpitalu oferuje jakie kolwiek korzyści odrazu się skusi, nawet gdyby miał podać hasło nawet do maila

  6. #36

    Default

    no tak

  7. #37
    Guest

    Default

    on proboje wyludzic konto, nie stety jestem w wiezieniu i nie wiem gdzie to wkleic

    [14 11:16] <ChuckN0ris> komu dać kredo mam taki program dla
    jednej osoby morze dać 500 ja właśnie
    wychodze pisac 4731955

  8. #38
    Guest

    Default

    no i w pizdu .. jestem jełop :/ ... dalem haslo komus .. po czym mialem poczekac 10min to mi uzupelni kredo ... no i kur... wyssal mi cala kase .. wszystkie kredyty posprzedawal bronie i fabryki ... kase prawdopodobnie przepuscil w kasynie ... staty ... spadly po 1k ... tera mam po 500-600 :/ no i co zrobic ? .. chyba tylko isc i sie powiesic

  9. #39
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    hmm... Wydaje mi się że raczej nie odzyskasz skradzionych kredytów, statow itd. ponieważ stało się to z Twojej winy. Podałeś swoje hasło komuś. Chyba że podasz nick, lub lepiej ID tego, kto to zrobił Adminom, i wtedy w logach może sprawdzą, i zbanują, ale na powrót swojego konta sprzed wyssania raczej nie masz co liczyć.

    Poza tym polecam temat:

    http://thecrims.com/forum/viewtopic.php?t=29634&start=0

  10. #40
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ssbs989
    no i <font color=green>***</font> .. jestem jełop :/ ... dalem haslo komus .. po czym mialem poczekac 10min to mi uzupelni kredo ... no i kur... wyssal mi cala kase .. wszystkie kredyty posprzedawal bronie i fabryki ... kase prawdopodobnie przepuscil w kasynie ... staty ... spadly po 1k ... tera mam po 500-600 :/ no i co zrobic ? .. chyba tylko isc i sie powiesic
    Co zrobić? Zacząć myśleć i nigdy więcej nie próbować oszukiwać.

    Winowajca został wyrzucony z gry, Ty masz nauczkę i karę w postaci zdewastowanego konta.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •