Sveiki gangsteri,

Vasara ir klāt un noteikti ir vajadzīgs atvaļinājums. Tāpēc mūsu jaunā funkcija vēl nav pieejama, atvainojiet, bet, tā kā mums tagad ir īsi raundi, mūsu izstrādātājam būtībā nav iespējams pārveidot visu tik ātri.
Mēs veicam dažas izmaiņas, kuras, manuprāt, ir nepieciešamas. Tālāk es jums tās paskaidrošu


Izmaiņas:

  • Bingo vienums tagad dos mazāk biļešu, 500, bet tas dos 3 reizes vairāk naudas, kad tas būs aktivizēts. Tas ir pieaugums no 2,5 izmaiņām, ko veicām pagājušajā raundā. Mēs saprotam, ka bingo joprojām nebija būtisks, un mēs vēlamies to mainīt
  • Sākot šo raundu, ja jūs aplaupāt bandā, kurā jums nav uzticības, jūs vairs nesaņemsiet bandas punktus, banda, kurā jūs aplaupāt, saņems punktus. Šis ir pirmais solis, ko es ieviesīšu, lai mēģinātu likt cilvēkiem izveidot savas bandas un radīt zināmu konkurenci starp bandām.
    Turpmākajās izmaiņās banda zaudēs punktus, pamatojoties uz to, cik tajā ir NEUZTICAMO CILVĒKU.
    Šobrīd es domāju, ka spēlētāju skaits, kas nepieciešams, lai veiktu jebkuru laupīšanu, ir diezgan mazs, taču mēs varētu to nedaudz pielāgot, lai novērstu bažas par spēlētāju skaitu, kas ir pieejami aplaupīšanai noteiktās stundās.
  • Sākot ar šo raundu, ja jūs aplaupāt bandā, kurai jums nav uzticības, jūs saņemsiet par 5% mazāk naudas par katru aplaupīšanu. - Tas ir kaut kas, kas mums bija agrāk, bet tas bija lielāks procents. Manuprāt, aplaupīšanai bandā, kurā jums uzticības, nevajadzētu dot jums tādu pašu naudu.
    Manuprāt, kā bijušajam spēlētājam, top1 uzvara spēlē vienmēr nozīmē, ka aiz tās ir laba banda.
    Nākamajos raundos būs jārisina arī spēlētāju skaits.
  • Izmaiņas noteikumos un aizliegumi: sākot ar šo kārtu, mēs neatgriezeniski banosim 3. noteikuma, kontu koplietošanas, dēļ. Man ir skaidrs, ka cilvēki to ļaunprātīgi izmanto, nebaidoties no sekām, un spēlēt 2 pret 7 nav ok.
  • Vēl viena izmaiņa attiecībā uz noteikumiem. Pēc pastāvīga bana tiks banoti visi konti, aktīvi vai neaktīvi. No šī brīža pastāvīgs bans radīs sekas.



Tāpat kā vienmēr, lai saņemtu atsauksmes un idejas, lūdzu, rakstiet man uz [email protected]