Sveiki gangsteriai,

Atėjo vasara ir aišku, kad reikia atostogų. Dėl šios priežasties mūsų naujos funkcijos dar nėra, atsiprašau, bet kadangi dabar turime trumpus raundus, mūsų kūrėjui iš esmės neįmanoma judėti taip greitai, kaip vyksta raundai.
Atliekame kai kuriuos pakeitimus, kurie, mano nuomone, yra būtini. Toliau juos paaiškinsiu


Pakeitimai:

  • Bingo daiktas dabar duos mažiau bilietų, 500, bet suaktyvinus jis duos 3 kartus daugiau pinigų. Tai padidėjimas nuo 2,5 pakeitimo, kurį atlikome praėjusiame raunde. Suprantame, kad daiktas vis dar buvo nesvarbus, ir norime tai pakeisti
  • Pradedant šį raundą, jei apiplėšite gaujoje, kuria nepasitikite, nebegausite gaujos taškų, gauja, kurioje plėšiate, gaus taškų, bet jūs ne. Tai pirmasis poros žingsnis, kurį padarysiu bandydamas priversti žmones kurti savo gaujas ir sukurti tam tikrą konkurenciją tarp gaujų.
    Būsimų pakeitimų metu gauja praras taškus pagal tai, kiek joje yra NEPATIKIMŲ ŽMONIŲ.
    Šiuo metu manau, kad žaidėjų skaičius, reikalingas bet kokiam apiplėšimui, yra gana mažas, tačiau galėtume jį šiek tiek pakoreguoti, kad išspręstume susirūpinimą dėl žaidėjų skaičiaus, kurį galima apiplėšti tam tikromis valandomis.
  • Pradedant šį raundą Jei apiplėšite gaują, kuria nepasitikite, už vieną apiplėšimą gausite 5% mažiau pinigų. - Tai buvo kažkas anksčiau, bet tai buvo didesnis procentas. Mano nuomone, apiplėšimas gaujoje, kurioje tavimi nepasitiki, neturėtų duoti tiek pat pinigų.
    Mano, kaip buvusio žaidėjo, nuomone, laimėti geriausio tarptautinio lygio konkursą visada reiškia, kad už tavęs yra gera gauja.
    Kituose raunduose turėsime spręsti ir žaidėjų skaičių.
  • Taisyklių pakeitimai ir draudimai: nuo šio etapo mes visam laikui užblokuosime pagal 3 taisyklę, paskyrų bendrinimą. Man aišku, kad žmonės tuo piktnaudžiauja nebijodami pasekmių ir žaisti 2 prieš 7 nėra gerai.
  • Kitas pakeitimas, kai kalbama apie taisykles. Uždraudus visam laikui, visos paskyros bus uždraustos, aktyvios arba neaktyvios, "cups: arba "no cups". Nuo šiol uždraudimas visam laikui turės pasekmių.



Kaip visada, jei norite gauti atsiliepimų ir idėjų, rašykite man adresu [email protected]