Salut gangsteri,

Vara este aici și clar este nevoie de o vacanță. Acesta este motivul pentru care noua noastră funcție nu este încă aici, îmi pare rău, dar din moment ce acum avem runde scurte, este practic imposibil ca dezvoltatorul nostru să se miște la fel de repede pe măsură ce se desfășoară rundele. Facem câteva modificări pe care eu, unul, cred că sunt necesare. Vă voi explica mai jos


Schimbări :

  • Elementul Bingo va oferi acum mai puține bilete, 500, dar va oferi de 3 ori mai mulți bani atunci când este activat. Este o creștere față de schimbarea de 2,5 pe care am făcut-o runda trecută. Înțelegem că articolul era încă irelevant și vrem să schimbăm asta.
  • Incepand cu aceasta runda daca jefuiesti intr-o gasca in care nu ai incredere nu vei mai primi puncte de gasca, gasca in care jefuiesti va primi puncte dar tu nu. Acesta este primul pas al unui cuplu pe care îl voi face pentru a încerca să-i fac pe oameni să-și facă propriile bande și să creeze o competiție între bande.
    În schimbările viitoare, gașca va pierde puncte în funcție de câti OAMENI DE NEEINCREDERE are. În momentul de față, cred că numărul de jucători necesari pentru a efectua orice jaf este destul de scăzut, dar l-am putea ajusta puțin mai mult pentru a răspunde unor preocupări legate de numărul de jucători disponibili pentru a jefui la anumite ore. Începând dim această rundă Dacă jefuiești într-o bandă în care nu ai încredere, vei primi cu 5% mai puțini bani per jaf. - Acesta este ceva ce am avut înainte, dar a fost la un procent mai mare.
    După părerea mea, jefuirea într-o bandă în care nu ești de încredere nu ar trebui să-ți dea aceiași bani. În opinia mea, ca fost jucător, câștigarea top1 internațional implică întotdeauna să ai o gașcă bună în spatele tău.
  • În rundele viitoare va trebui să ne referim și la numărul de jucători.
  • Modificări ale regulilor și interdicțiilor:
  • Începând cu această rundă, vom interzice permanent pentru regula 3, conturile de partajare. Pentru mine este clar că oamenii abuzează de asta fără să se teamă de consecințe și să joci 2 vs 7 nu este ok. O altă schimbare când vine vorba de reguli. Odată interzis definitiv, toate conturile vor fi interzise, ​​active sau inactive, cupe sau fără cupe. Vor exista consecințe pentru a fi interzis definitiv de acum înainte.



Ca întotdeauna, pentru orice feedback și idei, vă rugăm să-mi scrieți la [email protected]