Pershendetje gangstera,

Raundin e kaluar mesuam qe nuk duhet te blejme vip nga te tjere lojtare.

Ne po mundohemi te sjellim disa ndryshime ngaqe disa profesione nuk po luhen fare.

Disa nga ndryshimet kane ardhur nga informacionet qe na keni dhene.


Dryshimet

Bingo: tani jep 150 bileta, nuk ka rendesi sa here e bleni ate, dhe jep 4x me shume lek per vjedhje teke dhe me bande per 3 dit TC ( te gjithe profesionet )

Bonus tek NASA: pas aktivizimit, tani do të japë një bonus prej 50 dollarësh për njësi të drogës kur shitet në port. Ky është një bonus i ri i shtuar për bonuset që tashmë ka. Artikulli duhet të jetë aktiv në momentin e transaksionit

Goggles of fortune bonus i ri i shtuar: 15% më shumë para kur grabitni në bandë

Pimp: respektimi i kërkuar për lvl 11 ndryshoi në 6.5 kk

Festa Hooker: rrit numrin e ngjarjeve për raund nga 2 në 6

Ndryshimet në grabitjet e bandës:
-manjati i naftës 18kk nga 12 kk
-portat e faturave 28kk nga 23kk
- Illuminati 38kk nga 35 kk
Ndryshimet e grabitësve.

NGJARJA: Frezia e grabitjes jep një bonus 20% parash, të gjitha grabitjet, kur grabiten për atë ditë TC

9 - Vrasësi

Avantazhet : Ngjarja e re ditore :Grabitja Frenzy

10 - Mbreti

Avantazhet : Ngjarje e re ditore Përforcimi i Policisë

11 - Mafioz

Avantazhet: Ngjarja e re e përditshme e Policisë, Frenizimi i Grabitjes dhe Grabitja e Mbretit të drogës në qytet


12 - Padrino

Avantazhet: Ngjarja e re ditore, përforcimet e policisë dhe grabitja e Chuck Norris në qytet




13 - Kumbari

Avantazhet : Ngjarje e re ditore Përforcime të Policisë , Frenzy grabitëse dhe Chuck Norris në qytet

SHËNIM: Përforcimi i policisë është ngjarja e vjetër që kemi tashmë. Ngjarjet nuk do të grumbullohen që do të thotë se nëse nivelizoni në një ditë TC kur një Përforcim i Policisë është tashmë aktiv, ai nuk do të grumbullohet me atë me nivelin tuaj.

Ju lutem më tregoni se si OP kjo do ta bëjë Robber. Është e qartë se përqindjet mund të kenë nevojë për punë.


Si gjithmonë për çdo reagim dhe ide, ju lutemi më shkruani në [email protected]

Bebynho