Merhaba gangsterler,

Geçen turu oynadıysanız oyunun biraz değiştiğinin zaten farkındasınızdır. Hala dengeleme üzerinde çalışıyoruz ve bu yeni tur bunun bir göstergesi olacak.
Birçok oyuncuyla kişisel olarak konuştum, onları elimden geldiğince dinlemek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ve oyunu ilginç ve zorlu kalacak şekilde dengelemeye çalıştım.

Gelecek tur için yaptığımız birçok değişikliği açıklamaya devam etmeden önce, bizim ve oyunun kendisi için büyük önem taşıyan bir şeyi duyurmam gerekecek.

ALPHA burada ve hepinizin test etmesine açık, BETA ile aynı olacak, yani orada oynayabileceğiniz ve yeni stratejiler deneyebileceğiniz anlamına geliyor.
ALPHA, isterseniz TC 2.0'a doğru ilk adım gibi görünebilir, yeni tasarımın nasıl görüneceğinin son hali değildir.
Birçoğunuz, özellikle de eski oyuncular muhtemelen özelliklerin sayfada gösterilme şeklinden hoşlanmayacaktır, ancak size hatırlatmak isterim ki, sonunda oyunun bir Uygulama sürümüne ulaşmaya çalışıyoruz, bu da bazı büyük değişikliklerin yapılması gerektiği anlamına geliyor.
Alfa bizi bu nihai hedefe bir adım daha yaklaştırıyor. Bu nedenle ALPHA oynayan ve 13. seviyeye ulaşan oyuncuları kırmızı madalya, yeni bir özel rozet ve Canlı sürümde geçici kredilerle ödüllendireceğiz.

DEĞİŞİKLİKLER:

Oyuncular arasındaki 1'e 1'de kaybedilen istatistik yüzdesi artırıldı
Yaralıların oranı %3
%2 öldürür
Street Fight'ta botların gücü %50 artırıldı ancak istatistiklerdeki ödüller aynı kaldı
Bölgedeki botların gücü %50 artırıldı
Rave açıklamasındaki meslek artık yalnızca VIP için mevcut. Tüm paketler dahil
Şu anda sahip olmanın bir anlamı olmadığı için Gecekondular özelliğini kaldırdık. İleride yenilenecektir
Korunan hesaplar artık öldürme rozeti alamayacak
Padrino: Yeni seviye gereksinimi: Tetikçi hariç 20 öldürme
13. seviyeye ulaşmak için gereken öldürme sayısı üç katına çıkarıldı
Normal GECE HAYATI kulüplerinde artık saldırı butonu yok. Oyuncular yalnızca Avlanma Alanlarında diğer oyunculara saldırabilirler.

Bot istatistikleri ödüllerinde değişiklik yapıldı. Saldırı güçlerinde değişiklik yok
1-5. Günler: 500 istatistik ödülü
6-10. Günler: 800 tüm istatistik ödülü
11-20. Günler: 1500 tüm istatistik ödülü
21-30. Günler: 3500 tüm istatistik ödülü
31-52. Günler: 6000 istatistik ödülü

Hitman için gereken Warren Buffet ve Pentagon geçişlerinin sayısı %50 azaltıldı
Hem Warren Buffet hem de Pentagon için Hitman biletlerindeki ödüller ikiye katlandı
Hitman'ın sabotaj güçleri 3'e bölündü. 2,5'tan artırıldı
Diğer tüm mesleklerin Saldırı Sabotaj gücü 1,5 azaltıldı
Oyuncuların birisini sabote etmek için ödemesi gereken oyun parası miktarı 2 ile çarpıldı
Hitman'in hapishane yüzdesi olasılığı seviye 2'den itibaren %15 azaltıldı.
Seviye 2'den itibaren diğer tüm meslekler için hapis yüzdesini %15 artırın.
Hapisten çıkmak artık tüm meslekler için 14 kredi yerine 10 krediye mal oluyor. Yalnızca VIP sahipleri

Bu son değişiklikler işleri biraz dengelemek için oldu. Sabotaj yapmanın artık daha kolay olduğunu anlıyorum, bu yüzden sabotajı yalnızca bu amaçla hesap açanlar için mümkün olduğunca maliyetli hale getirmeye karar verdim. Bir öğemiz gelebilir ama bu tur için değil.
Hapishane olasılığı söz konusu olduğunda, bahsettiğimiz olasılık olduğundan kontrol edilmesi oldukça zordur. Sizlerden çok fazla geri bildirim aldım ama daha önce de söylediğim gibi işleri adım adım ilerleteceğim. Çoğunuzun kaybetmeyi sevmediğini biliyorum ama bu oyunun bir parçası.

Yeni efsanevi rozetler
Buradaki fikir, ilk 1 ülke madalyasını aşağıdaki gibi yeni efsanevi madalyalarla değiştirmektir.

İlk 5 ülke madalyası size Ülke Don (efsanesi) madalyası kazandıracak
İlk 10 ülke madalyası size Ülkenin Kralı madalyasını kazandıracak
İlk 20 ülke madalyası size Ülkenin Padrino madalyasını kazandıracak
İlk 30 ülke madalyası size Ülkenin Vaftiz Babası madalyasını kazandıracak

Oyuncular gerekli miktarda madalyaya ulaştığında, söz konusu miktar yukarıda belirtilen madalyalardan biriyle değiştirilecektir. Madalyalar yeni ve yapay zeka tarafından oluşturulmuş görüntülerdir. The Crims 2.0 düşünülerek oluşturuldukları için bu tasarımda biraz bağlam dışı görünebilirler

Her zaman olduğu gibi geri bildirimleriniz ve fikirleriniz için lütfen bana [email protected] adresinden yazın.
Bebynho