Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 67
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by eLiTeHuNtErS
    ce mi je pa dougcas

    potem se pa vrni igrat tc

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by eLiTeHuNtErS
    ce mi je pa dougcas aja pa glede na topic sta zame najlepša : matootam pa k0bayashi
    Sweet

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by matootam
    Quote Originally Posted by eLiTeHuNtErS
    ce mi je pa dougcas aja pa glede na topic sta zame najlepša : matootam pa k0bayashi
    Sweet

    lol najlepsa

  4. #14
    Guest

    Default

    F*ck, sm mislu da ne bo noben opazu, pol pa že taprvi

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by matootam
    F*ck, sm mislu da ne bo noben opazu, pol pa že taprvi


    in to po 10 sekundah

  6. #16

    Default

    mah dost tc-ja zame sm se navelicu, ce bo kdo naredu vec stats al pa respekta kot eLiTeHuNtErS bova pa z matotom mal premislla pa mejbi zacela igrat :P

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by eLiTeHuNtErS
    mah dost tc-ja zame sm se navelicu, ce bo kdo naredu vec stats al pa respekta kot eLiTeHuNtErS bova pa z matotom mal premislla pa mejbi zacela igrat :P


    Pomoje v respu se da v statsih pa ne...nwm no kaksen angelcek bi se lahk s kom zdruzu pa probal nekako prodret ...


    Newem newem

  8. #18
    Guest

    Default

    Brez statsu ni respekta več...
    Mi smo mel malček sreče, ker je bil tisto rundo še manjši bonus za dobiček pri kurbah, tak da so takrat dost več pridelale. Medtem ko zdej, je en drek met kurbe...
    Tko da kdor bo hotu podret 1,3 mio respekta, bo moru met usaj ene 700k statse imo

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by matootam
    Brez statsu ni respekta več...
    Mi smo mel malček sreče, ker je bil tisto rundo še manjši bonus za dobiček pri kurbah, tak da so takrat dost več pridelale. Medtem ko zdej, je en drek met kurbe...
    Tko da kdor bo hotu podret 1,3 mio respekta, bo moru met usaj ene 700k statse imo



    To pa je pretezko za nas,navadne smrtinike

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by tix33
    Quote Originally Posted by matootam
    Brez statsu ni respekta več...
    Mi smo mel malček sreče, ker je bil tisto rundo še manjši bonus za dobiček pri kurbah, tak da so takrat dost več pridelale. Medtem ko zdej, je en drek met kurbe...
    Tko da kdor bo hotu podret 1,3 mio respekta, bo moru met usaj ene 700k statse imo



    To pa je pretezko za nas,navadne smrtinike
    Kk ti vsem v rit lezeš pa te zdj da bi kj o teb mato mislu samo joj tix33 aia pa btw

    OLDTIMERI : DEDEK,K0BO,MATO,KENETAVER,BELABOY
    NOVI:2XTILEN,SLOMASTERS,PA UN ZAJEBEC JE VEDNO DOBER AMPAK NIKOLI NAJBOLJŠI PA MATO SE NAJDE TU PA TAM

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •