Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 67
  1. #51
    Guest

    Default

    O Nejc pa mal datuma ni gledu....

  2. #52
    Guest

    Default

    jaz :* :* <3

  3. #53
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by teamSLOVENIA View Post
    jaz :* :* <3

  4. #54
    Guest

    Default

    hehe :P :P

  5. #55
    Guest

    Default

    Kaj je sraka takoj pogledat da ni kak boljši od tebe

  6. #56
    Guest

    Default

    HEHE LOL :P lepa postojna xD

  7. #57
    Guest

    Default

    kaj zdej...stara tema in po dolgem casu spet igranje za zajenbacijo xD
    nikoli nisem razumel kako nekateri folk dobi po 400-500k statsov al se vec...

    dobro zajce razumem samo ne da se mi drkat z 20 accji,se 1 bogega zajca ki mam se mi prav ne da ga uporabljat...pa teji gang attacki...kje naj dobim pravi folk da bi kaj pomagau in zrihtau kaksne gang napade,pa se za vse prednosti in napadanje neznanega folka rabis kredite da se sploh prepricas ce ima/nima gang al pa kolko je mocen??
    Last edited by tix; 03-06-2011 at 08:22 PM.

  8. #58
    Guest

    Default

    Noben ki ma več kot 1kk stats ne igra sam , torej to pomeni da jih igra po 5+ na enem accju torej ma vsak posameznik ene 20,30 zajcem recimo vse na 5k kar ni problem in pol jih zmilkaš da maš nekaj stats na glavnen in pol se sneekaš v druge gange in jih milkaš ker se mi zdi da po klubih nobeden več ne hodi ? :S

  9. #59
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by n0t0riusqurva View Post
    Noben ki ma več kot 1kk stats ne igra sam , torej to pomeni da jih igra po 5+ na enem accju torej ma vsak posameznik ene 20,30 zajcem recimo vse na 5k kar ni problem in pol jih zmilkaš da maš nekaj stats na glavnen in pol se sneekaš v druge gange in jih milkaš ker se mi zdi da po klubih nobeden več ne hodi ? :S
    ja to itak...drugace konec runde

    ko igram naslednic probam pridet do 200k ce mi uspe stats pa kakih 600-700k respekta...
    Last edited by tix; 04-12-2011 at 02:23 PM.

  10. #60
    Guest

    Default

    no da se še jst pokazemmal tuki
    jst sicer ne poznam tok starih igralcev..mato pa kobi...za nexa vem..sam skratka...mene ni noben impresioniru z kako velik cifro..respect ali statsi...
    drgač pa ni res 500k statsev da ne more 1 sam narest...šala mala...če kupiš statse povej..do 120 dneva boš mel 500k naštimanih
    men dobri igralci v sloveniji so...srakic,nekso,towelie...+ 2 hunterja to rundo...jakoxy pa tix...aja pa dedkamraza sem pozabu.
    blo bi pa fajn da bi eno rundo nazaj pršli pa da vidmo prave kvalitete

    come to raves and donate stats
    marko12

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •