Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Mrtvo.

  1. #1
    Guest

    Smile Mrtvo.

    Je tuna v poslednom čase dosť mrtvo aš na tých debilou čo sa pýtaju tú istú otázku dokola.
    Tak rád by som položil paru otázky a to: prečo ak hrá olympic hneď všetci narážajú na Mororusa?? a že olympic ma Bota a Mororus to nechá tak alebo to máte celé dohodnuté...že olympic sa dopustilo uš viac krát porušenia pravidiel počas kola kde sa uchádzali o prvé miesto a nikto stým nič neurobil? alebo sa to ututlalo? ak to niekto vytiahol hned ban,lock temy atd ?
    +Mohli by ste napísať aj ako vznikol Team olympic,Hc

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Xtml25 View Post
    Je tuna v poslednom čase dosť mrtvo aš na tých debilou čo sa pýtaju tú istú otázku dokola.
    Tak rád by som položil paru otázky a to: prečo ak hrá olympic hneď všetci narážajú na Mororusa?? a že olympic ma Bota a Mororus to nechá tak alebo to máte celé dohodnuté...že olympic sa dopustilo uš viac krát porušenia pravidiel počas kola kde sa uchádzali o prvé miesto a nikto stým nič neurobil? alebo sa to ututlalo? ak to niekto vytiahol hned ban,lock temy atd ?
    +Mohli by ste napísať aj ako vznikol Team olympic,Hc
    Tak vieš keby sa vedelo že si kedysi hrával s hráčmi v jednom týme a teraz si na čele Abuse crew a tí ľudia hrajú ďalej a vyhrajú tak niektoré múdre hlavy si myslia že im pomohol k tomu on. Len asi nikto z nich nevie že je to nemožné. Developeri by na to prišli určite... je tu viac abuse členov ktorý keby na niečo prišli kľudne sa ozvu developerom a tí si to už vyriešia.
    A o tom vzniku nech ti napíše niekto iný

  3. #3
    Guest

    Default

    oni nemaju bota len juro okolo nich banuje vsetko co sa da len tak zo srandy

  4. #4
    Guest

    Default

    z jakeho dovodu som dostal unban ?

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kw101 View Post
    z jakeho dovodu som dostal unban ?
    juro si robi co chce tak to vyzera

  6. #6
    Guest

    Default

    Ešte pár takýchto OT postov a ten ban na fóre budeš určite mať...
    Prosím o bez komentára na tento post...

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Ešte pár takýchto OT postov a ten ban na fóre budeš určite mať...
    Prosím o bez komentára na tento post...
    ej chuja fakt nezartujes?

  8. #8
    Guest

    Default

    v 24. kole sme mali tiež silnú konkurenciu (hc) a prečo nedostali ban? asi preto lebo hrali fér, takže ak niekto hrá fér určite ban nedostane

  9. #9
    Guest

    Default

    nedostali ban protoze juro este nebyl autobusakem ne a je to pravda olympici uz tolikrat udellai prestupek a nic protoze maj par lidi u adminu a este se nemusej starat o kredity protoze maj milana zdena moma a psa na voditku bigema takze no coment.

  10. #10
    Guest

    Default

    Lol to si teda trafil Milhau. Teraz si nas totalne odhalil . Tymto si dovolujem ta pasovat titulom: Danith N. 2

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •