Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Guest

    Default ach ten VIP...... BUHAHAHA

    ej no rozbrajacie mnie.... wróciłęm z wojska, wpadam na forum i mi łzy lecą ze śmiechu....
    I ze thorrief pisze ze vip jest za kredo CHYBA....
    to ja widze że TC to teraz taka machina która pędzi przed siebie i nikt już jej nie kontroluje....

    gwiazdkę i VIP'a dostają osoby które chodź w jednej rundzie zdobyły w jakimkolwiek rankingu jedno z 3 pierwszych miejsc.
    ja sam mam dwie kukły z flagami obcych państw które mają taką gwiazdkę, kukły nie miały wogle credo.
    teraz mają bo wygrały w jednej rundzie 100 i 50 credo... ale na innym koncie mam 400 kredo i nie mam gwiazdki.... bo to konto nie zajeło żadnego nagradzanego miejsca...

    kurde że tak trudno to było wyczaić to jestem w szoku.... myślałem ze se jaja robicie... no ale jak sie Thor wypowiedział..... to padłem...

    elo.....
    ps. planuje powrócić tak w marcu 2007 i wszystkich rozpykać bo LN to potęga

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    98

    Default Re: ach ten VIP...... BUHAHAHA

    Quote Originally Posted by Hepson
    ale na innym koncie mam 400 kredo i nie mam gwiazdki.... bo to konto nie zajeło żadnego nagradzanego miejsca...
    Podaj mi nick tego konta, które ma 400 credo i nie ma "VIPa" ;-)

  3. #3
    Guest

    Default

    a mi możesz dać passa jak by co :P ja ci zrobie tak żeby było vip

  4. #4
    Guest

    Default Re: ach ten VIP...... BUHAHAHA

    A według mnie dawać komuś VIP'a tylko dlatego, że ma na koncie np. 1 kredyt to głupota jakich mało. Ktoś może zalogować się dwa razy na TC, mieć 10 resp, ale jest VIP, bo ma na koncie kredyty, których być może nawet nie umie wykorzystać
    Ktoś tu chyba nie rozumie pojęcia VIP. Myślę, że takim mianem powinny być nagradzane właśnie osoby, które miały jakieś osiągnięcia w TC lub osoby, które np. mają konto założone w 1 edycji TC, a nie dawać gwiazdkę VIP komuś , kto po prostu siegnął po komórkę i wysłał sms'a.

  5. #5
    Guest

    Default

    triste nie rozumiem cie, zazdroscisz komus ze ma vipa?Jezeli tak to kup credo i bedziez sie cieszył ze maz gwiazdke na profilu.

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Paiper13
    triste nie rozumiem cie, zazdroscisz komus ze ma vipa?Jezeli tak to kup credo i bedziez sie cieszył ze maz gwiazdke na profilu.
    A czego mam zazdrościć, też mam VIP na koncie na którym obecnie gram. Ale pomysł rozdawania gwiazdki VIP jedynie za to że wyśle się sms'a jest moim zdaniem mało przemyślany i mało ciekawy.
    VIP to osoba, która czymś się wyróżnia od całej reszty chołoty i nie wiem czy akurat kredyty są czymś tak wspaniałym i unikalnym, że te osoby trzeba odznaczyć mianem VIP'a.

    P.S. Nie pisz do mnie "cieszył", bo jestem kobietą.

  7. #7
    Guest

    Default

    Moze szwedzi wychodza z załozenia: maz kredyty jestes lepszy, przynosisz zyski i probują jakos wyróznic ludzi którzy ich utrzymują, chociaz dla mnie osoba która kupuje kredo w grze jest nienormalna

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Paiper13
    chociaz dla mnie osoba która kupuje kredo w grze jest nienormalna:D
    A dla mnie uczciwa.

    Jeśli chodzisz do gimnazjum to życze ci żeby Giertych wprowadził kare chłosty za takie myślenie.

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Paiper13
    Moze szwedzi wychodza z załozenia: maz kredyty jestes lepszy, przynosisz zyski i probują jakos wyróznic ludzi którzy ich utrzymują, chociaz dla mnie osoba która kupuje kredo w grze jest nienormalna

    Powiedz mi czy ty jesteś normalny?

  10. #10
    Guest

    Default

    Jestem normalny, dlaczego mam płacic za 25 credo 7.32zł jak za 4zł moge miec 150.Mysle logicznie

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •