Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
  1. #11
    Guest

    Default

    Koffi ale ktora moje stavy ktore mam ked vidim TC a tym mladych ludi a corobia tak jedine taketo piesne my sapon zdvihnu naladu. Admini sa ma ste stale pitaju preco som odisiel. Tak som im napisal ze je to koli 3 veciam. A ak ma chcu opet vydiet v Crims City tak nech my 100 ludi napise COME BACK BRO do guestbooku ale musia to byt ludia ktory to myslia vazne. A ak sa tak stane tak svoje slova naplnim a vratim sa. Co som uz raz povedal to nemozem zobrat spet tak musim dodrzat svoje slovo. A jedna slovenska ma napadla:

    S panom bohom idem od vas neublizil som nikomu z vas

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KillerSVK
    Koffi ale ktora moje stavy ktore mam ked vidim TC a tym mladych ludi a corobia tak jedine taketo piesne my sapon zdvihnu naladu. Admini sa ma ste stale pitaju preco som odisiel. Tak som im napisal ze je to koli 3 veciam. A ak ma chcu opet vydiet v Crims City tak nech my 100 ludi napise COME BACK BRO do guestbooku ale musia to byt ludia ktory to myslia vazne. A ak sa tak stane tak svoje slova naplnim a vratim sa. Co som uz raz povedal to nemozem zobrat spet tak musim dodrzat svoje slovo. A jedna slovenska ma napadla:

    S panom bohom idem od vas neublizil som nikomu z vas
    já ti nechci nějak šahat do svědomí, ale když dáš takovouhle podmínku, tak se (imho) chceš vrátit a chceš aby ti lidi napsali, že tě chtějí nazpátek kdybys to nechtěl, nedělal bys to ...

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko
    Quote Originally Posted by KillerSVK
    Koffi ale ktora moje stavy ktore mam ked vidim TC a tym mladych ludi a corobia tak jedine taketo piesne my sapon zdvihnu naladu. Admini sa ma ste stale pitaju preco som odisiel. Tak som im napisal ze je to koli 3 veciam. A ak ma chcu opet vydiet v Crims City tak nech my 100 ludi napise COME BACK BRO do guestbooku ale musia to byt ludia ktory to myslia vazne. A ak sa tak stane tak svoje slova naplnim a vratim sa. Co som uz raz povedal to nemozem zobrat spet tak musim dodrzat svoje slovo. A jedna slovenska ma napadla:

    S panom bohom idem od vas neublizil som nikomu z vas
    já ti nechci nějak šahat do svědomí, ale když dáš takovouhle podmínku, tak se (imho) chceš vrátit a chceš aby ti lidi napsali, že tě chtějí nazpátek kdybys to nechtěl, nedělal bys to ...
    Koffi ale pochybujem ze sa najde 100 ludi co my to napisu a budu to mysliet vazne niektory s cz sk sceny sem ani nezabludia tak sa toho nebojim ze sa ich tolko najde

  4. #14
    Guest

    Default

    ehm myslim ze koffisko ma pravdu

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FullOfWeeD
    ehm myslim ze koffisko ma pravdu
    suhlas

  6. #16
    Guest

    Default

    No ja to nerobim len preto koffi moze vydiet topic v admin sekcii ze co je presny dovod toho vsetkeho. Adminci na mna tlacia aby som sa vratil a aby som udal dovod preco som ich vlastne opustil. Tak som to uz nezniesol a napisal im toto a kedze som to uz raz napisal tak to musim dodrzat aj ked nemyslim ze tych 100 ludi to napise. A kopia toho co je v admin sekcii je aj v off topic niekde na vrchu v prvych 3 topicoch.

  7. #17
    Guest

    Default

    Tak a je tu naozaj definitivny koniec mojho hrania TC. Tymto sa s vami vsetkymi lucim a prajem vam vela uspechov. Po postnuti tohto postu vymazem tento ucet takze uz neuvidim vase prispevky. Ak my niekto nevery tak nech si da vyhladat nicky KillerSVK alebo FenrirSVK a nebudu najdene. Takze koniec. Ak by ste sa pokusali my pisat na ICQ, MSN alebo nebodaj Skype ak ich este mate nedockate sa odpovede lebo som vymenil vsetky konta. Len par ludi vie o mojich novych kontaktoch. Takze majte sa tu pekne a drzte sa.


    KillerSVK - OUT

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •