Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    84

    Default Schimbari pentru Runda 125

    Buna ziua ,
    Iata modificarile pentru runda 125

    Districte:


    * Am creat un nou cartier care va oferi bilete suplimentare zilnice ca bonus. Puteti detine doar o strada in acest cartier.
    * Când pierzi o strada, trebuie sa astepti o zi TC înainte sa poti ataca un alt district (dar poti ataca o alta strada din acelasi district în care ai fost atacat.) [Acest lucru a fost facut pentru a bloca schimbarea instantanee a districtului pentru a obtine mai multe bonusuri la acelasi timp]


    Ganguri

    * Am actualizat punctele de gang , precum si puterea necesara pentru spargeri. De exemplu: Illuminati necesita acum 8 jucatori
    * Razboaie de gang: am redus la 200.000 punctele pe care le poate câstiga un gang dupa un razboi sau o provocare neacceptata


    Joc

    * Dupa feedback am redus respectul dat de statistici de la 10 kk la 5 kk. Aceasta modificare nu se aplica hitmanului
    * Când refuzati sau nu raspundeti la o provocare de razboi al bandelor, banda dvs. va pierde 2% din punctele sale de asalt.
    * Am redus numarul evenimentelor " Petrecerea tarfelor " de la 10 la 5 evenimente pe runda.

    * Un Item nou este disponibil pentru hitman;
    Roofies: Reduce respectul cu 50% pentru 2 zile de joc TC.
    Cost: 100 de credite


    Va dorim un joc placut .
    Last edited by eagleking52; 01-29-2021 at 05:03 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •