Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 14 of 27 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #131
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    mai schimba fata din cand in cand , cand ai prea multe relatii nu-ti mai arata
    relatii nu aveam pt ca schimbam fata, iar daca am prea multe relatii chiar daca eu nu vad altu ma poate vedea ? frumos ce sa zic

  2. #132
    Guest

    Default

    Se poate intampla sa nu il vezi in club, dar iti apare la relatii... se vede ca esti prea lent ca sa iti dai seama cand intra unu in club si iti da ga

  3. #133
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cristi1512 View Post
    relatii nu aveam pt ca schimbam fata, iar daca am prea multe relatii chiar daca eu nu vad altu ma poate vedea ? frumos ce sa zic
    daca ai prea multe relatii rosii , tu nu vezi insa ceilalti te pot vedea . trebuie sa ai foarte mare grija si sa fi foarte rapid

  4. #134

    Default

    Salut mi s-a tot imtamplat ceva runda asta ori e bug ori nu stiu .
    Dau spargeri si dintr-o data i-au bulau cu un singur cont din toate fara sa imi apara sageata sau sa gresesc intrebarea , iar acest bulau dureaza 20 de min de tc si nu pierd nimic .

  5. #135
    Guest

    Default

    as vrea sa raportez faptul ca , productia la cladiri a fost sistata, incepand cu ziua 37 (tc) 18.08.2011. De asemenea statisticile nu au fost actualizate , iar spargerile nu merg corect

  6. #136
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AgainstAllOdds View Post
    as vrea sa raportez faptul ca , productia la cladiri a fost sistata, incepand cu ziua 37 (tc) 18.08.2011. De asemenea statisticile nu au fost actualizate , iar spargerile nu merg corect
    si mie imi face la fel

  7. #137

    Default

    La fel si mie, plus preturile la droguri nu-s actualizate. Zicea ca pretu la morfina a scazut si e la fel. Si nu e vapor in port. Presupun ca trebuia sa fie ptr GHB, deci si la dealer pretu trebuia sa creasca si e la fel ca inainte.
    In Ziua 36 am dat un GB si imi tot arata "Spargerea este in curs de executie. Asteapta. "
    Nu am mai jucat de multe runde jocu. S-a mai intamplat chestia asta in trecut?

  8. #138
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Da, exista anumite probleme momentan, sper sa se rezolve cat mai repede.

    http://forum.thecrims.com/news/26068-many-problems.html
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #139
    Guest

    Default Salut

    Cum e posibil asa ceva?? Sa iei spital la 8% adictie si energia ta sa creasca pana la 95% wtf??? :O

    http://imageshack.us/photo/my-images/406/crimsj.jpg/

  10. #140
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Salut,

    OD-ul este posibil indiferent de nivelul adictiei. Stamina imi arata ca fiind la 100% dupa drog, nu stiu de ce la tine apare 95%.

    2012-02-07 16:00:31 104 $ Bought Booze for $750 from nightclub . Result: Overdose. Stamina after drug: 100 37 16:00:31
    2012-02-07 16:00:31 104 $ Sold Booze for $750 to MobyKing (5524951). Result: Overdose. Buyer stamina after drug: 100 37 16:00:31


    Quote Originally Posted by MobyKing View Post
    Cum e posibil asa ceva?? Sa iei spital la 8% adictie si energia ta sa creasca pana la 95% wtf??? :O

    http://imageshack.us/photo/my-images/406/crimsj.jpg/
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •