Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    Guest

    Default Rady pre novacikov

    tu ti skusenejsi mozu pisat rady napr:

    naj droga je heroin, kym nemate prachy(asi pod 2000) tak chlast
    ak nemate gang setrite jak diva svina na detoxy kym nebudete mat lepsie solove kradeze (asi mafian)
    CHODTE LEN DO SVK A CZ KLUBOV
    viac ma nenapada

  2. #2
    Guest

    Default

    pre uplnych novacikov www.thecrims.cz ako navod tam najdete vsetko

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    pre uplnych novacikov www.thecrims.cz ako navod tam najdete vsetko
    dobra rada na to som zabudol ale ta rada ze si treba doplnat drogmi vydrz vzdy na 100% je trochu blbost

  4. #4
    Guest

    Default

    Preco pokial si ju nedoplnis na 100 tak je to vlastne mrhanie vstupenkami a druha vec pokial vies ako a co fetovat a kde tak to ma aj ekonomicku stranku a mas potom love naviac

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KillerSVK
    Preco pokial si ju nedoplnis na 100 tak je to vlastne mrhanie vstupenkami a druha vec pokial vies ako a co fetovat a kde tak to ma aj ekonomicku stranku a mas potom love naviac
    ale ked to prezenies moze to byt stratove, dokonca aj smrtelne

  6. #6
    Guest

    Default

    Ako vravim treab vediet ako nato ja to obcas presvihnem o 2 - 5 percent a nic ale keby uz o 25 a viac tak som na jipke

  7. #7
    Guest

    Default

    takze myslim ze svk si ma pomahat tak som si neodpustil strcit sem toto:Predtym ako pojdete do neznameho klubu si skopirujte toto http://www4.thecrims.com/surgery.php
    a potom ked uvidite niekoho silneho len to hore skopirujte a vyberte v plastike xicht. Je to 2x rychlejsie ako davat nemocnica - plastika.

  8. #8
    Guest

    Default

    ano ale to www4 ... tu 4 si tam musite upravit na server na ktorom prave hrate... takze hore vidite ci 1,2,3,4 ...

    ale dobry napad

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by potok9
    takze myslim ze svk si ma pomahat tak som si neodpustil strcit sem toto:Predtym ako pojdete do neznameho klubu si skopirujte toto http://www4.thecrims.com/surgery.php
    a potom ked uvidite niekoho silneho len to hore skopirujte a vyberte v plastike xicht. Je to 2x rychlejsie ako davat nemocnica - plastika.
    jednu poznámku: platí pro lidi, kteří jsou aktuálně přihlášení na serveru www4 ... takže ano, ale měnit čísla ...

  10. #10
    Guest

    Default

    je strý.....

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •