Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default 30.11.-STRASNE POMALY CRIMS

    co ma toto znamenat???!!!

  2. #2
    Guest

    Default Re: 30.11.-STRASNE POMALY CRIMS

    Quote Originally Posted by gugibug
    co ma toto znamenat???!!!
    mě to jde dobře ... to že máš pomalý přístup, nebo někdo jiný, ještě nemusí nutně znamenat chybu na crims serverech ...

  3. #3
    Guest

    Default

    tak to me poser chlape to vzdy nemusi byt jejich chyba na serverech jsou 3 moznosti proc to mas pomale
    1. je moc lidi pripojenych na serveru thecrims.com
    2. pokud mas sdileni internetu pro dalsi lidi z tveho baraku a je vas hodne pripojenych
    3.a nebo neco stahujes nebo pouzivas nejake komunikacni programy nebo neco podobneho
    a pamatuj kdyz ti nechcou najizdet stranky vzdy to nemusi byt chyba serveru

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jetpack
    tak to me poser chlape to vzdy nemusi byt jejich chyba na serverech jsou 3 moznosti proc to mas pomale
    1. je moc lidi pripojenych na serveru thecrims.com
    2. pokud mas sdileni internetu pro dalsi lidi z tveho baraku a je vas hodne pripojenych
    3.a nebo neco stahujes nebo pouzivas nejake komunikacni programy nebo neco podobneho
    a pamatuj kdyz ti nechcou najizdet stranky vzdy to nemusi byt chyba serveru
    lenze vsetko okrem crimsu mi slo normalne

  5. #5
    Guest

    Default

    niekedy sa mi stane ze mi ide strasne pomaly jeden zo serverov crims (www1, www2, www3.thecrims.com ...) a preto sa odhlasim a prihlasim a ma hodi na iny kde to slape... , dufam ze som pomohol

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    niekedy sa mi stane ze mi ide strasne pomaly jeden zo serverov crims (www1, www2, www3.thecrims.com ...) a preto sa odhlasim a prihlasim a ma hodi na iny kde to slape... , dufam ze som pomohol
    aj ja dufam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •