Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: Kredity v CZ

  1. #11
    Guest

    Default

    oki, já jsem myslel že se to týká těch kreditů, ja mel taky zajem aby se to co nejrychleji vyřešilo, tak sem něco pohledal a jelikož jsem malý pán tak jsem požádal killera aby to sem hodil nebo to někomu napsal, sorry, byl jsem zdechlej a mohl jsem to sem hodit aj sam..ostatni věci nevim

  2. #12
    Guest

    Default

    Toto nie je k teme. Ale koffi ja to robim len pre srandu. To ze tu spamujem a floodujem je taky kusok mojho odreagovania. Iny ludia torobia taktiez a robia to tiez len pre zabavu. Kazdy sa hold odreaguva inak.

  3. #13
    Guest

    Default Cosm

    Cosm >
    Mno takze ja si myslim ze kredity k uspechu v ČR ani nepotrebujete, minule kolo (15.) sem mel 30 kreditu ktere mi poslal koffisko abych dostal na zacatku kola sebe a svou kuklu z basy a bysme mohli delat s zigacem a budoucimi hitman corps Mno a pak sem o kredity uz ani nezavadil a sami vite jak to dopadlo

    Mno a pokud chcete hrat dobre i na svete tak se kredity hodi, a vdecime za to koffiskovi. Thx Koffi

    Mno ale opravdu nemam rad jak nekteri lide prikladaji kreditum takovou vahu! Jako do guestbooku nam porad nekdo pise jestli jsme tak dobri proto ze pouzivame kredity, tak tohle me fakt dostava!

    Mno a ty rozruchy kolem killerasvk, ja hraju teprve treti kolo sem zelenac a chtel bych vedet tva umisteni v jednotlivych kolech pokud by to bylo mozne.

  4. #14

    Default Re: Cosm

    Quote Originally Posted by CosmKoffiskoVa6a
    Cosm >
    Mno takze ja si myslim ze kredity k uspechu v ČR ani nepotrebujete, minule kolo (15.) sem mel 30 kreditu ktere mi poslal koffisko abych dostal na zacatku kola sebe a svou kuklu z basy a bysme mohli delat s zigacem a budoucimi hitman corps Mno a pak sem o kredity uz ani nezavadil a sami vite jak to dopadlo

    Mno a pokud chcete hrat dobre i na svete tak se kredity hodi, a vdecime za to koffiskovi. Thx Koffi

    Mno ale opravdu nemam rad jak nekteri lide prikladaji kreditum takovou vahu! Jako do guestbooku nam porad nekdo pise jestli jsme tak dobri proto ze pouzivame kredity, tak tohle me fakt dostava!

    Mno a ty rozruchy kolem killerasvk, ja hraju teprve treti kolo sem zelenac a chtel bych vedet tva umisteni v jednotlivych kolech pokud by to bylo mozne.

    Cosme KillerSVK byl/je spis ikona slovenske a ceske sceny crims a to ne svymi vysledky. Kazdej nemusi na tom bejt hned tak dobre jako ty

  5. #15
    Guest

    Default

    [ Cosm ]

    Zigi neboj cekal sem ze zas do me pudes.

    Ale vis jako videl sem tu pred nejakou dobou i topic ze se killersvk louci na namesti ( byl tam napsany presny cas ) mno a to me docela pobavilo, a koffisko ma pravdu, a to ze nekde napsal ze jestli mu 100 lidi napise do gb, to je taky celkem zajimave

    Tak ja radsi mlcim :P

  6. #16
    Guest

    Default

    2 Cosm: No ja som byval vzdy v prvej tojke v SVK a to vzdy okolo 6000 respektom. TO som zacinal bolo to asi od 3 kola po 9. od 10 kola to uz bola len standa kde som byval uz len v prvej desiatke.

    2 Zigac a koffi: Ja nie som ikona ja som len stary a unaveny bojovnik Od urcitej doby si robym s tejto hry len srandu. AKo napriklad s tymy 100 podpismy v GB alebo tym topicom v offtopic alebo tou poslednou rozluckou. Obcas sa prebehnem po forach a trosku si posrandujem.

    Inak od zaciatku som sa vzdy pohyboval v rozmedzi:

    3 - 9 kolo - 5900 - 6000 respekt
    10 - toto kolo tak od 3000 do 30000 ale to bolo asi len 3 kola

  7. #17
    Guest

    Default

    [ Cosm ]
    No vidis to sem chtel vedet.
    Calm down zigac :P

    Hej a killere nemas screeny nejakych starsich kol, vysledky?

  8. #18

    Default

    Quote Originally Posted by CosmKoffiskoVa6a
    [ Cosm ]
    No vidis to sem chtel vedet.
    Calm down zigac :P

    Hej a killere nemas screeny nejakych starsich kol, vysledky?
    bla bla bla

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CosmKoffiskoVa6a
    [ Cosm ]
    No vidis to sem chtel vedet.
    Calm down zigac :P

    Hej a killere nemas screeny nejakych starsich kol, vysledky?
    Sory ale screeny nezbieram. Raz som mal jeden na fore ak si pametas ked som prvy TC den bol 13 v medzinarodnom rebricku a to som bol 3 krat v base a robil som to len singel akciami odvtedy screeny ziadne nedrzim. Ale vtedy som skoncil kolo v 100 naj ludi v medzinarodnom bolo to asi 12 kolo

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by CosmKoffiskoVa6a
    [ Cosm ]
    No vidis to sem chtel vedet.
    Calm down zigac :P

    Hej a killere nemas screeny nejakych starsich kol, vysledky?
    bla bla bla

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •