Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
  1. #1
    Guest

    Default Zhodnocení 16. kola - piste co chcete rict :p

    Zhodnocení 16. kola - piste co chcete rict

  2. #2
    Guest

    Default SUPER

    Bolo super

  3. #3
    Guest

    Default

    kolo totalně na p*ču ! na pič* gangy omezení na 75 členů sku*vený sh0b0lanu a celá RA . zaje*ane omezení loupeže z fk na ac .posrane utoky to je tak vše

  4. #4
    Guest

    Default

    Kolo bylo o ničem. Nikdo nikomu nevěřil a poslat někomu vztah bylo o hubu. Hodně lidí se tam hádalo (téměř každý večer na náměstí). No prostě to bylo divný. Nejlepší stejnak bylo minulý. Nejvíc mi vadilo, že spousta lidí hrálo na dvě strany. No jsem zvědavej na příští

  5. #5
    Guest

    Default

    PS: Sorry cosme za tu hádku, jen jsem ti chtěl říct co si myslim a myslim si, že jsem ti taky odůvodnil proč si to myslim. Jo a sorry taky za tu mámu

  6. #6
    Guest

    Default

    ja uz nemam co povedat, vsetko tu uz bolo

  7. #7
    Guest

    Default

    na začátku jsem si myslel, že změny fakt pomůžou ... pak už moc ne ... nálada v cz crims byla prostě šílená a to co se tam dělo

  8. #8
    Guest

    Default

    pre mna to bola nuda, zabijanie po kluboch mi nikdy moc neslo a GA toto kolo bolo len fakt malo... naozaj mi chybali kukly a tak z predosleho kola. ale uz to asi pojde len tymto smerom..

    no uvidime , dufam ze sa tesite na nove kolo!

  9. #9

    Default

    Kdyby zmeny za neco staly tak jsem hrat neprestal takze asi tak...

  10. #10
    Guest

    Default

    jj, myslím, že i díky změnám spousta hráčů odešlo a přihrnulo se spousta 12-14letý mládeže, který rychle nahrabaly staty z 1x1 a cejtili se jako velký borci ... samý nadávky, podrazy, nikdo nikomu nevěří ... prostě děs tohle kolo celkem ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •