Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Vytunelovani gg

  1. #21

    Default


  2. #22

    Default


  3. #23

    Default

    Baximo o napadeni gangem tralala a magnum se tu nebavim to proste patri k veci,lonelygirl a Mcpento4everjsem vzal do gg a pres ne nas napadli,to je v pohode.Nebrecel bych tu zbytecne neni mi 15,ale proste mi vadi ze si nekdo muze vzit moje staty aniz ja mam moznost se branit,mit prima gg je pro me v teto hre dost dulezite a je docela pakarna kazdy den nabirat znovu lidi,i tak jsem v gg pres noc nechaval jen tretinu gg ktere verim na 100%

  4. #24
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Tak zas nemusíš to tu zaspamovať...

    Ani kukla, ani leader hacknutí neboli. Keďže však ide o výsostne vzorného hráča, samotára, bez zdieľania účtov, tak budem bližší...

    Tá kukla si počas tých dní zmenila meno 9 krát, takže darmo vravíš, že tastelka si nebral...

    Ja by som tipoval, že si vzal matadorkilerr a tým pádom aj kuklu...

    Keďže zdieľanie účtov bude o chvíľku zakázané, ty ich nezdieľaš, tak takým ako tebe tá budúcnosť crimsu patrí...Preto podám aj zopár rád do tých, celkom iste svetlých zajtrajškov:

    Mysli, ako by si ty prekabátil svojho kolegu, vodcu gangu. Nie je pomaly nič jednoduchšie, vložiť zopár kreditov gang, dostať jeho výpis, a poslať s klonom vzťah na bossa: A boss je v tom, že vzťah poslal matadorkiller, a nevie, že má v gangu matadorkilerra alias tastelku. Tých fínt je viac a preto je táto hra aj zaujímavá. Tebe sa však pravdepodobne stala táto.

    Veľa šťastia a nesmúť...

    Podľa tvojej GB je vidieť, že ste odolávali statočne a dlho. Dobrá práca.

    M.

  5. #25

    Default

    ja ti rozumim ze mi neveris,ale matadorkillera jsem nevzal,nechce se mi to tu moc psal ale kdyz nekdo chce do gg tak mi na icq napise jmeno nicka,posle vztah a ja ho vezmu,samozrejme pokud je na seznamu riders,a porad nedokazu pochopit jednu vec tastelek byl v gg ok nechapu jak se tam dostal a tak jsem ho vyhodil uz jsem ten den do gg nenabiral,jen jsem vyhodil par lidi,kterym neverim na 100%pokud neodesli sami,pak jsem se odhlasil a za par hodin jsem se prihlasil a tento nick byl v gg a bezely pres nej ga.Trik s pozmenenym nickem znam a davam si na nej pozor Josephko-Josephk0,proto pouzivam icq k potvrzovani prijeti do gg.Ja taky menim jmena nicku ale proste jsem si jisty ze se mi zadny portugalec na icq nepotvrzoval.

  6. #26
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    A ja zas mám istotu, že sa ti žiaden portugalec neprihlasoval na tvoje účty... dokonca ani žiaden iný čech/slovák...

    M.

  7. #27
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Tak zas nemusíš to tu zaspamovať...

    Ani kukla, ani leader hacknutí neboli. Keďže však ide o výsostne vzorného hráča, samotára, bez zdieľania účtov, tak budem bližší...

    Tá kukla si počas tých dní zmenila meno 9 krát, takže darmo vravíš, že tastelka si nebral...

    Ja by som tipoval, že si vzal matadorkilerr a tým pádom aj kuklu...

    Keďže zdieľanie účtov bude o chvíľku zakázané, ty ich nezdieľaš, tak takým ako tebe tá budúcnosť crimsu patrí...Preto podám aj zopár rád do tých, celkom iste svetlých zajtrajškov:

    Mysli, ako by si ty prekabátil svojho kolegu, vodcu gangu. Nie je pomaly nič jednoduchšie, vložiť zopár kreditov gang, dostať jeho výpis, a poslať s klonom vzťah na bossa: A boss je v tom, že vzťah poslal matadorkiller, a nevie, že má v gangu matadorkilerra alias tastelku. Tých fínt je viac a preto je táto hra aj zaujímavá. Tebe sa však pravdepodobne stala táto.

    Veľa šťastia a nesmúť...

    Podľa tvojej GB je vidieť, že ste odolávali statočne a dlho. Dobrá práca.

    M.
    Chcete zakázat sdílený účty? Už bylo na čase, jsem na to zvědavej

  8. #28
    Guest

    Default

    juraj si si pomylil den dnes je 30.januara nie 1.4

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever

    Chcete zakázat sdílený účty? Už bylo na čase, jsem na to zvědavej
    Skorej by ma zaujimalo ako to budu kontrolovat

    No chance stop THIS.

  10. #30
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    ramzey:

    to chápem, že by si rád...

    M.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •