Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26

Thread: novy gang

  1. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    Hehe to by bylo pekne, 4 hodiny
    stacil by jen ten usek od ataku a tech nadavek

  2. #22

    Default

    Quote Originally Posted by vojta
    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by vojta
    Quote Originally Posted by Cosm
    Quote Originally Posted by koffisko
    hele a co ten ? no teď mi to vypadlo ...mastass ? taky sliboval nějaký odplaty ...
    Dixman = Mastas = Brodas
    - Hehe no jak sem je jednou v sobotu 4 hodiny poslouchal na Teamspeaku a mel sem nick friendicek (+heslo do mistnosti), tak sem se dozvedel veci ze chce byt 3. na svete ...........no a po ctyrech hodinach prisel pravy friendsicek a kickli me z mistnosti hehe a mel sem ban na IPcko asi tak tyden, a jak sem je poslouchl tak nejvetsi supa byla ze sme je zrovna napadli s Hitman Corps pres brodase a poslouchat je jak mu nadavali to byla supa

    hmmm tak to je typek moc toho mastase neznam ale hodne jsem o nem slysel, asi je to stejny komediant jako friendsicek

    vojto pozor to byl jejich boss hlupak nad hlupaky, ikdyz si myslim ze na vrchniho hlupaka friendsicka nema... moc dobre si pamatuju jak minule kolo opovrhoval delanim AC ze na ne nebude plytvat tikety kdyz ma na tovarnu na drogy... ale tu nemel s kym delat

    no a jeste jejich nakupovani statu
    proste vrana k vrane seda, do RA zalovat beha
    Tak to musela byt sebranka k pohledani to je asi Hitmani hodne kosili v tom kole takove hlupaky !
    jako zas tak spatni nebyli nakonec se to v celku naucili i hrat ze se nam je podarilo sejmout jen 2krat.. par lidi od nich to v hlave melo v poradku(Valistar, sesno, rakson(ale ten u mne po tomto kole skoncil stejne jako amonia po minulem...)

  3. #23
    Guest

    Default

    No myslim ze sme je pokosili 3x nebo 4x, a jednou oni nas kdyz sem brodas do WWI , a pak sme pockali az se vrati a sejmuli cinany

  4. #24
    Guest

    Default

    Tak bobomaker ci ako sa vola ten bol v BLACK DIVIZION, rakson taktiez a zacas aj hansss ale po jeje rozpade uz neudrzali gang ani hodinu pokope beztoho aby neboli na jipke . A hanss am nema moc v laske odvtedy ako som mu pokosil kukly s Bojovnickou a mastac ako som mu vybavil ban. Ale zabudli ste na hlavnu lamu a to SKELETA ten chcel byt adminom TC a nejak sa ponom zlahla zem

  5. #25

    Default

    Quote Originally Posted by KillerSVK
    Tak bobomaker ci ako sa vola ten bol v BLACK DIVIZION, rakson taktiez a zacas aj hansss ale po jeje rozpade uz neudrzali gang ani hodinu pokope beztoho aby neboli na jipke . A hanss am nema moc v laske odvtedy ako som mu pokosil kukly s Bojovnickou a mastac ako som mu vybavil ban. Ale zabudli ste na hlavnu lamu a to SKELETA ten chcel byt adminom TC a nejak sa ponom zlahla zem
    no hej to byl taky extra zmrd!!!

  6. #26
    Guest

    Default

    no jo to se krasne poslouchá zlaté staré časy to už asi nenastane a jestli jo až o prazdninach

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •