Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: Runda 26 !

  1. #1
    Guest

    Default Runda 26 !

    evo otvaram novu temu da malo raspravljamo o sledecoj rundi
    vidim da se vraca fort knox iliti najjaca gang pljacka pa kakvi su vam planovi u vezi toga
    mazuma ako ima nekih oficialnih saopstenja postavi ako mozes

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Koliko sam ja razumeo iz priča po forumu, za FK treba 20k statsa, pa me zanima koliko ljudi u ovom trenutku ima 20k statsa???

    Ajd ljudi koji su igrali ranije, dajte neke detalje za FK(koliko ljudi, para)

  3. #3
    Guest

    Default

    pa ovako treba ti oko 20k statsa i mm i nomex naravno, 17 ljudi je potrebno za pljacku i donosi oko 4 miliona svaku pljacku i tako ...

    sto se tice koliko ljudi ima 20k ja znam da je imao acosimana dok mu ja nisam pokupio sve i delije mislim da ima ostali ne verujem

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by LakiLuciano
    vidim da se vraca fort knox iliti najjaca gang pljacka pa kakvi su vam planovi u vezi toga Very Happy
    Quote Originally Posted by LakiLuciano
    sto se tice koliko ljudi ima 20k ja znam da je imao acosimana dok mu ja nisam pokupio sve Cool i delije mislim da ima ostali ne verujem Confused
    Znači od tih planova ništa!

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LakiLuciano
    pa ovako treba ti oko 20k statsa i mm i nomex naravno, 17 ljudi je potrebno za pljacku i donosi oko 4 miliona svaku pljacku i tako ...

    sto se tice koliko ljudi ima 20k ja znam da je imao acosimana dok mu ja nisam pokupio sve i delije mislim da ima ostali ne verujem
    Dobilo se je tudi po 7 mil $ tako da lahko zdaj vsak igralec pride brez problemo do 700k + respekta če bo samo fk ropal (če se bo seveda toliko dobil od enga ropa)

  6. #6
    Guest

    Default

    ja sam dobio 4 miliona

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Evo neke male novosti u rundi 26.... Može da se uloguje samo 1 acc po browseru, što znači da ko ima instaliran ie i firefox može da bude ulogovan samo na 2 acc-a istovremeno!!!


    Edit:
    Samo mozilla pravi problem, sa iexporerom može da se igra na više acc-ova!
    Last edited by FatJony; 03-05-2008 at 08:07 PM.
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  8. #8
    Guest

    Default

    za neke to nisu novosti

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •